Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wgniotki parkingowe.


fitmann

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, macie jakiś sposób żeby w domowych warunkach usunąć wgnioty parkingowe mam takie na błotnikach, chodzi mi przeróżnie pomysły poza blacharzem.

Widziałęm na internecie że nagrzewali to miejsce a później sprężonym powietrzem z puszki psikali do góry nogami osiągało wtedy około - 100st. i samo odkakiwało i to może i działa ale wiadomo że na bardziej płaskich pow. niż na załamaniach.

Jak macie jakieś pomysly to piszcie proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja na przyklad oddawałem auto do s-plus we Wrocławiu i za 50zł od sztuki (nawet taniej do dogadania) zrobili mi auto dookoła na gładziutkie :) z 2h im to zajęło wgniot mialem ok. 17

sam bym sie nie odważył mimo że miałem do czynienia z blacharką

Edytowane przez Ans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci że solidnie to wyglądało, oni sprawdzali najpierw czy "blacha się nie naciągnęła" i oceniali czy to zrobią, wiem że na przetłoczeniach się nie da tą metodą, miałem jedno porządne wgniecenie, takie wielkości jabłka, to widać pod słońce ślad że tam coś było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki element? Czasami jak mocno pogniecione to takie wyciąganie już nie pomoże i łatwiej wymienić element

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie 2 błotniki przednie od uderzeń drzwiami na parkingu, to samo z jednym z tyłu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem filmik jak koleś miał wgnieciony róg tynego zderzaka, i to dosc mocna wgnieciony bo aż wepchnięty do srodka na 10cm. Koleś zagotował wodę w czajniku, i zacząl to góry oblewać. Podczasz nagrzewania sama odskoczyło do fabrycznego wyglądu, fajny patent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w piątek baba drzwi wgiela kierowcy...jadę dzisiaj do fachowców "pan wgniotek" i zobaczę jaki będzie tego koszt i czy zrobia

Edytowane przez boguc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem filmik jak koleś miał wgnieciony róg tynego zderzaka, i to dosc mocna wgnieciony bo aż wepchnięty do srodka na 10cm. Koleś zagotował wodę w czajniku, i zacząl to góry oblewać. Podczasz nagrzewania sama odskoczyło do fabrycznego wyglądu, fajny patent.

Widzialem podajrze biała honda, widzialem tez na metali blotniki itp bo z tym gorzej jak z plastikiem nagrzewanie suszarka itp. i szybkie chłodzenie ok -100st.

też odskakiwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie raczej się nie zdecyduję....akurat takie mam wgięcie w drzwiach :
2015%5C11%5C08%5Cbikepics-2763939-800.jp

powiedzieli że 150-200zł spróbują naprawić ale efekt będzie raczej tylko taki że będzie to mniej widać.
Myślę czy nie wymienić całego poszycia drzwi, na allego 200-250zł widzę drzwi w kolorze. pytanie tylko czy po kodzie uda się dobrać idealnie odcień ?
Czy może lepiej oddać te do lakierowania ?
Po spolerowaniu pozostałości po zderzaku u mnie na lakierze nie ma nawet rysy , zostało wgniecenie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno taniej będzie wymienić całe drzwi. Najlepiej jakbyś znalazł drzwi z tego samego roku produkcji, wtedy będzie większa pewność że w tym samym stopniu zmienił się odcień Twoich i nowych drzwi. Tylko zabierz ze sobą miernik lakieru i sprawdź czy nie ma na nich wiadra szpachli ani czy nie były malowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi z allegro, raczej nie sprawdzę powłoki chyba że poproszę o zdjęcie i pomiar sprzedawcę.
Mam jeszcze pytanie, większość to lewe drzwi z UK , czy zamek można bez problemu przełożyć z moich abym miał wkładkę zamka z lewej strony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...