Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej pompki szukac?


tomekch973

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moze zaczne od poczatku po kodowaniu za każdym razem zamek otwiera się tylko jeden raz z pilota, potem brak reakcji wyczytałem ze

najprawdopodobniej w moim aucie uszkodzona jest pompka centralnego zamka orginalna to: 8D0.862.257 B, pilot: 4D0 837 231A

Jakiej pompki szukac takiej jak byla zamonotwana orginalna? czy moze byc inna? nie ukrywam ze pompka ktora jest zamonowana orginalnie do tanich nie nalezy i moze da sie tansza wsadzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej wklejam pomocne linki, wszystkie pompki z pasującymi wtyczkami i obsługujące Twoją częstotliwość (433MHz) będą pasować :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka/

http://digakom.com/katalog.php?TYP_SORT=A&KAT_SORT=A4




Edytowane przez Sidney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o pompkę centralnego zamka, poszukuję pompki z pilotem ponieważ moja się kończy oraz nie miałem pompki z pilotem, czy wystarczy jak zmienię pompkę i zaprogramuję pilot? czy wychodziły piloty z 3 przyciskami czy tylko 2 przyciski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno pasować, ja u siebie mam ten sam pilot co Ty i współpracuje również z pompką na 433 MHz więc prawdopodobne, że jest to samo co 433,92 MHz.

2shrek Wystarczy, że kupisz pompkę i scyzoryk. Warunkiem są pasujące wtyczki, musisz jeszcze dorobić antenę i zaprogramować pilot. Jeśli nie masz elektrycznego siłownika zamka bagażnika to wystarczy Ci pilot na 2 przyciski, aczkolwiek 3-przyciskowy też będzie otwierał i zamykał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja mam Kluczyk 4D0.837.231 pomapa 8L0 862 257 G CZY Ta pompa będzie pasować?? poniżej bo zastanawiam się nad kupnem Pan mowil ze jest z wersi RS.

Oczywisice sugerowac onumerowaniem 257 G czy tymi czarnymi też pod spodem .

- http://olx.pl/oferta/pompa-centralnego-zamka-audi-a3-a4-a6-nie-wysylam-CID5-ID8Dmgw.html

Edytowane przez Malinowyqtp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak podejdzie, przeczytaj wątek http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka/

najprawdopodobnije podejda wszystkie pompki dzialające na takiej samej czestotliwosci jak twoj pilot czyli 433,92MHz i/lub 433MHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta Pompa Będzie u mnie działać ?nie bedzie trzeba jej dodawać czy cuś czy lepiej starą naprawić???? Wszystko mi działą oprócz zamykania drzwi.


tak podejdzie, przeczytaj wątek http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka/

najprawdopodobnije podejda wszystkie pompki dzialające na takiej samej czestotliwosci jak twoj pilot czyli 433,92MHz i/lub 433MHz

Czyli ta Pompa Będzie u mnie działać ?nie bedzie trzeba jej dodawać czy cuś czy lepiej starą naprawić???? Wszystko mi działą oprócz zamykania drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkladasz pompke dodajesz pilot i ma dzialac, ale czy masz pewnosc ze to pompka? Ja dzisiaj bylem na szrocie wlozylem inne pompki i jest to samo co u mnie czyli po zakodowaniu otwiera dzwi tylko raz a pozniej bral reakcji, pojechalem do znajomego mechanika i opowiedzialem mu o problemie, stwierdzil ze mimo to ze pilot wysyla poprawne sygnaly to moze byc uszkodzony w sposob ze podczas nacisniecia przycisku rozprogramowywuje sie, jutro bede szukal pilota jak znajde to sprobuje dodac do centralki i dam znac czy zadzialalo. Dodam ze ten znajomy mechanik mial taki tam problem w jakims VW i okazal sie wadliwy kluczyk

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkladasz pompke dodajesz pilot i ma dzialac, ale czy masz pewnosc ze to pompka? Ja dzisiaj bylem na szrocie wlozylem inne pompki i jest to samo co u mnie czyli po zakodowaniu otwiera dzwi tylko raz a pozniej bral reakcji, pojechalem do znajomego mechanika i opowiedzialem mu o problemie, stwierdzil ze mimo to ze pilot wysyla poprawne sygnaly to moze byc uszkodzony w sposob ze podczas nacisniecia przycisku rozprogramowywuje sie, jutro bede szukal pilota jak znajde to sprobuje dodac do centralki i dam znac czy zadzialalo. Dodam ze ten znajomy mechanik mial taki tam problem w jakims VW i okazal sie wadliwy kluczyk

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

NO tak tylko Centralny nie dziala nawet jak z grota otwierasz ani z środka auta jak otwierasz ani z pilota ten sam eefekt MOtyla dzwięk :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...