Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brembo 6 tłoki


michałswd

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Dave

Panowie przypomnijcie jeszcze ile trzeba rozwiercić tarcze z ML aby pasowały do B7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaże jeszcze ktoś jak wyglądają te śruby montażowe 6 tłoków do B7 ? jak to wygląda bo podobno mają jakieś tulejki i gdzie to można kupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie znalazłem i u niego , ciekawe czy takie przewody będą pasować http://sidmotorsport.pl/pl/h/1050-przewody-hel-s4.html

Ps, Dev jak dziś do mnie zadzwoniłeś i powiedziałeś że zaciski są już gotowe to ąż zaniemówiłem i się ucieszyłem heh :wink:

Edytowane przez vwbartus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem juz sporo mądrych rozwiazań tego typu, większosc lądowała w rowach albo na drzewach i słupach, daruj sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakos jezdze i moi klienci takze i jakos na rowach czy drzewach nie laduja, jak ktos nie ogarnia to sie niech za heble nie zabiera, zreszta ten tylny przewod z a6 tez mozna w oplocie dostac jak juz ktos chce sztukaterie robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o przewod tylko o prace zacisku na zwrotnicy.

przewod gumowy moze sie dowolnie zginac, oplot niestety nie.

kto chce niech zakłada, mi to wisi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam heble zmienione z przodu na 320mm i felga stalowa 16 cali z ET 42 nie wchodzi opiera sie o zacisk, teraz pytanie jakie musiał bym założyć felgi z jakim ET lub jakies dystansy??

Nie trxeba dystansow wystarczy przefrezowac zeliwna czesc zacisku i wchodzi bez problemu.

taka felga alu wejdzie na 100 % i też ET 42 206997657_3_644x461_felgi-audi-5-112-16-

Tutaj chodzi o wyoelnienie felgi a nie o ET

Ostatnio zakladalem 320tki a na to felgi BBS 8"-17" z ET35 i nie weszlo, trzeba bylo dac dystans 13mm

kazda bbs et35 8j nie wejdzie na 320 bez dystansów?

Edytowane przez dydek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem obecnie przed założeniem 18 ZR/ZL do mojej B7. Czytam temat od deski do deski i głupieje. Te śruby do przykręcenia zacisków są konieczne i przewody które podał Bartus ? I czy jest jakaś tarcz pasująca P&P 350mm ?

Edytowane przez P7 XAV!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem obecnie przed założeniem 18 RH/LH do moje B7. Czytam temat od deski do deski i głupieje. Te śruby do przykręcenia zacisków są konieczne i przewody które podał Bartus ? I czy jest jakaś tarcz pasująca P&P 350mm ?

Przemek chyba chodzi Ci o zaciski 18 ZR/Zl. Śruby są potrzebne ponieważ w zaciskach jest większy otwór mocujący niż w starych , Ja natomiast na te swoje stare śruby nałożę tulejki .

Ja szukałem i nie znalazłem tarcz 350 które pasują P&P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem obecnie przed założeniem 18 RH/LH do moje B7. Czytam temat od deski do deski i głupieje. Te śruby do przykręcenia zacisków są konieczne i przewody które podał Bartus ? I czy jest jakaś tarcz pasująca P&P 350mm ?

Przemek chyba chodzi Ci o zaciski 18 ZR/Zl. Śruby są potrzebne ponieważ w zaciskach jest większy otwór mocujący niż w starych , Ja natomiast na te swoje stare śruby nałożę tulejki .

Ja szukałem i nie znalazłem tarcz 350 które pasują P&P

Tak dokładnie. Auto korekta w tel. A te przewody są konieczne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam heble zmienione z przodu na 320mm i felga stalowa 16 cali z ET 42 nie wchodzi opiera sie o zacisk, teraz pytanie jakie musiał bym założyć felgi z jakim ET lub jakies dystansy??

Nie trxeba dystansow wystarczy przefrezowac zeliwna czesc zacisku i wchodzi bez problemu.

taka felga alu wejdzie na 100 % i też ET 42 206997657_3_644x461_felgi-audi-5-112-16-

Tutaj chodzi o wyoelnienie felgi a nie o ET

Ostatnio zakladalem 320tki a na to felgi BBS 8"-17" z ET35 i nie weszlo, trzeba bylo dac dystans 13mm

kazda bbs et35 8j nie wejdzie na 320 bez dystansów?

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o przewod tylko o prace zacisku na zwrotnicy.

przewod gumowy moze sie dowolnie zginac, oplot niestety nie.

kto chce niech zakłada, mi to wisi.

co sie stanelo ze sie oplotu nie daje??mozesz rozwinac temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek nie mam jeszcze wymiarów tych tulejek .

A ja już kupiłem przewody TRW tylne z A6C6 . Jak przymierzałem 6 tłoki to tam wąż wychodzi z boku i idzie ku górze obok amora i może chodzi o to że oplot jest bardziej sztywny i bardziej podatny na pekanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciagle sie zastanawiam po co to g...o pakujecie do aut....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...