Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Dziwny objaw


gal66

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że o dymieniu z rury było tysiące razy, ale spotkało mnie coś, czego nie do końca rozumiem. Posiadaczem tego autka jestem dopiero trzy dni i cały czas staram sie go poznać. Otóż wczoraj całe przedpołudnie czyściłem sobie autko, kilka razy włączyłem kluczyk bez odpalania silnika, chcąc sprawdzić wyświetlane informacje na "blacie". Potem chciałem odpalić samochód i wtedy stało się coś dziwnego. Po odpaleniu zaraz zgasł, po ponownym rozruchu pojawiły się kłęby białego dymu za autem. Trwało to może 2-4 sekundy i potem wszystko było w normie. Nie zauważyłem, a specjalnie sprawdzałem, żeby dymił w czasie jazdy. Nic niepokojącego jeśli chodzi o moc i pracę silnika nie stwierdziłem. Proszę o jakieś sugestie- mam sie martwić, czy tylko obserwować.

Jeszcze pytanie z innej beczki. Gdzie można posiąść instrukcję obsługi (papierową lub elektroniczną) do Audi A4 2005 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może tam na Podkarpaciu były niskie temperatury a wtedy to normalny objaw zwłaszcza jeśli z wydechu pójdzie biały dym, daj znać jak się sytuacja rozwinie przy kolejnych odpaleniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o oryginalną instrukcję papierową to możesz ją zamówić w ASO (zmieścisz się w 100pln).

Jeżeli jesteś zainteresowany wersją elektroniczną daj znać na priva. Posiadam scany i zdjęcia większości stron, ale do auta najlepsza jest książka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...