Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Filtr węglowy oparów benzyny


pociag16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dwóch dni śmierdziało mi benzyną w samochodzie, od razu zaznaczę, że jeżdżę na gazie. Pojechałem do mechanika, wszystko sprawdził i okazało się ze przez ów filtr wypływa benzyna przez wężyk który kończy się obok filtra paliwa, stąd ten zapach benzyny w samochodzie. Mechanik mi ominął ten filtr łącząc te dwa przewody paliwowe które do niego wchodzą. Teraz pytanie do Was Panowie. Czy takie rozwiązanie jest dobre? Czy powinienem kupić nowy filtr? Panowie proszę Was o pomoc co z tym zrobić bo spać nie będę mógł. Ile kosztuje taki filtr? Audi A4 1.8T 2004r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymieniałes filtra paliwa ostatnio? uszkodozny filtr też może dawać takie objawy i będzie puszczał paliwo do filtra węglowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymieniałes filtra paliwa ostatnio? uszkodozny filtr też może dawać takie objawy i będzie puszczał paliwo do filtra węglowego.

Filtr paliwa nie byl ruszany od dluzszego czasu, teraz mi na gazie przerywa samochod podczas przyspieszania. Przerywanie sie zaczelo od tej zmiany z filtrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam duży problem z samochodem..

podczas odpalania gaśnie po kilki sekundach i od strony pasażera lała się benzyna, bylem u mechanika i mówi ze był uszkodzony wężyk wymienił odpalił wylatuje benzyna z filtra węglowego...(8E0 201 803E znajduje się z przodu od strony pasażera koło koła.) dzwoniłem do ASO 485zl i tydzień trzeba czekać..filtr paliwa był wymieniany (na markę FILTRON) w lutym..pompka od paliwa sprawna pomocy :( co robić :(

Edytowane przez dresik86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2018 o 23:50, Dawid1996 napisał:

Witam . Czy ktoś rozwiązał ten problem

 

u kolegi też tak było, winny był filtr paliwa. uszkadza się w środku i benzyna leci zamiast do silnika to do filtra węglowego. Bądź złe  podłączenie przewodów podczas wymiany filtra daje taki sam efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...