Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Świat4ła po zapłonie


fifek-1985

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam takowe pytanie: gdzie poprzedni właściciel grzebał?

Mianowice chodzi o światła przód w a4 b5 99.

Włączają się po zapłonie. Chcę żeby było tak że jak zapale auto to światła nie świecą, dopiero po przełączniku chcężeby się zapalały. Gdzie szukać jakiegoś przełączenia? Podejrzewam że coś zostało zmostkowane itp itd. Gdzie szukać ustrojstwa?

Edytowane przez fifek-1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy świata zapalają się od razu po załączeniu stacyjki czy dopiero po uruchomieniu silnika?

Jeśli dopiero po uruchomieniu silnika to prawdopodobnie ktoś zamontował automatyczny włącznik świateł. Wystarczy go wymontować lub tylko odłączyć.

Jeśli natomiast światła zapalają się zaraz po przekręceniu kluczyka bez odpalenia silnika to światła zostały podłączone na krótko do stacyjki. Nie da się powiedzieć który to kabelek bo nie wiadomo jak to ktoś zrobił. Zobacz czy przy przekaźnikach nie ma jakichś "nie fabrycznych" kabelków to może coś się rzuci w oczy, spróbuj odłączać podejżane kabelki i obserwuj co się dzieje. Jak kumasz elektrykę to szukaj aż znajdziesz a jak nie to szukaj elektryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła lecą po zapaleniu się stacyjki. Niestety przy przekaźnikach nie widzę żadnych kabli bo jest ich tam w **uj.

Przy bezpieczniku nie ma nic, orginał, przełaczniki też bo już szukałem. Szukać między stacyjką (kostką) a przekaźnikami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj połączenia koło przełącznika świateł pomiędzy kablami czarno-żółty a żółty (albo na samym przełączniku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...