Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana radia pomocy


kozak21.12

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem a mianowicie kolega postanowił zmienić radio na inne .

Po wyjęciu starego radia ukazały mi się takie wtyczki ( Posiadam system BOSE )

vs5axr6p.jpg

Co dokładnie potrzebuje żeby uruchomić Bose


kxknplyz.jpg

Edytowane przez kozak21.12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też chciałbym mieć u siebie nagłośnienie BOSE :-) bo pięknie gra. Ja bym na Twoim miejscu oryginalne radio wkładał :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kupić adapter dla systemu aktywnego bose na alegro, 50-90zł podłączyc i będzie grało tu zadnej filozofii nie ma. Na alegro są dwa typy dla nagłosnienia standardowego nokia gdzie aktywny jest tył a przód gra z radia i dla aktywnego systemu gdzie wszystko gra z wzmaka łacznie z przodem. Pierwszy zestaw nie odpali bose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/interfejs-bose-do-audi-a4-a6-a8-tt-tyl-przod-i-sub-i5110982123.html

nic nie musisz przerabiać po to jest adapter by było P&P, pamietaj o podaniu sygnału wzmaka(luźny niebieski kabel w tym adapterze, bo inaczej nie bedzie grało.


http://allegro.pl/audi-vw-adapter-glosniki-tyl-i-przod-system-bose-n-i5660268996.htmltu masz kolejny, ale niewiem jak z jego działaniem, bo na alegro sprzedają rózne adaptery, niektóre bazują na jedym sygnale tak że nie działą ci fader(przód i tył regulacja) do tego tył gra ciszej i nie masz na to wpływu z poziomu radia, ale są też takie które normalnie działają jak fabryczne radio np. phonocar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...