Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

dzisiaj zrobiłam kilka zdjęć mojej nowej ŚNIEŻYNCE ... mam nadzieję, że wyszły dobrze :)

7d7fbfd16fd8fb24m.jpg 5218c5b3e098c899m.jpg

Jeszcze troszkę opisu:

- klimatyzacja automatyczna 3-strefowa

- podłokietnik z przodu

- czujnik zmierzchowy świateł i czujnik deszczu

- reflektory ksenonowe plus ze światłami do jazdy dziennej LED (zawierają układ zmywania)

- autoalarm fabryczny

- 4-ramienna kierownica obszyta skórą

- lusterka zewnętrzne ogrzewane

- Audi parking system (tył)

- Centralny zamek sterowany falami radiowymi

- Elektryczna regulacja zasięgu reflektorów

- Elektryczne otwarcie pokrywy bagażnika uruchamiane od wewnątrz

- Elektrycznie regulowane lusterka zewnętrzne w kolorze nadwozia z wbudowanymi kierunkowskazami w postaci diod świetlnych

- Ogrzewane dysze spryskiwaczy

- Reflektory przeciwmgielne zintegrowane w zderzaku

- Elektryczna regulacja podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa

- Radioodtwarzacz "Concert"

- Servotronic

- sportowe fotele

;D

Opublikowano

Piekna.. :)

Nazwa adekwatna.. :good:

Opublikowano

łał :) bajer jak nie wiem co :good: pokaż jeszcze środek :wink4: myślałaś już o jakichś modyfikacjach? (czarne felgi... :slina:)

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :gwizdanie:

zapodaj fotki środka i tej śniezynki(swoje) w aucie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Myślałam ... mam ją dopiero od 27.10. więc jeszcze nie mogę się nacieszyć ... ale czarne fele to chyba pomyślę ... ale musicie mi coś doradzić ... gdzie i za ile

:>

łał :) bajer jak nie wiem co :good: pokaż jeszcze środek :wink4: myślałaś już o jakichś modyfikacjach? (czarne felgi... :slina:)

[br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 19:47_________________________________________________Środek zrobiłam ale źle wyszły ... bo dzisiaj tak w biegu robiłam :D ...

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :gwizdanie:

zapodaj fotki środka i tej śniezynki(swoje) w aucie :tongue4:

Opublikowano

Super fura :) opisz jeszcze Ją :) gratuluję kolor bardzo modny :kox:

Opublikowano
  • Autor

hihi ... no to pojawiam się i znikam ... jak to ŚNIEŻYNKA :>

zniknęło jedno zdjęcie :shocked::mysli:[br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 20:00_________________________________________________juz jest z powrotem :gwizdanie:

Opublikowano

dokładnie tak wyszło :naughty:

popieram pomysł Piechola - czarna felga i będzie piknie że hoho

Opublikowano

Myślałam ... mam ją dopiero od 27.10. więc jeszcze nie mogę się nacieszyć ... ale czarne fele to chyba pomyślę ... ale musicie mi coś doradzić

pomysłów mam pod dostatkiem, więc jak będziesz zdecydowana to pisz śmiało :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Z pewnością napiszę ... ale w pierwszej kolejności muszę kupić opony zimowe :((

Myślałam ... mam ją dopiero od 27.10. więc jeszcze nie mogę się nacieszyć ... ale czarne fele to chyba pomyślę ... ale musicie mi coś doradzić

pomysłów mam pod dostatkiem, więc jak będziesz zdecydowana to pisz śmiało :wink4:

Opublikowano

Witamy śnieżynki :hi:

Piękna furka :good: Kolor :kox:

Moje propozycje zmian:

- naklejka klubowa :kox:

- ramka (chromowana) z grilla na czarno

- felgi 18-19'' czarne :kox:

- ... potem zderzaczki itd. jakieś body, a no i diody od Ski na tył :wink4:

Piękna furka, gratuluję :good: Czy naklejkę klubową już zakupiłaś? :gwizdanie: Tak piękne autko aż się prosi o nią... :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie zaupiłam ... jestem świeżynka w tych sprawach :wink4:

Poproszę o podpowiedź gdzie zakupić

Witamy śnieżynki :hi:

Piękna furka :good: Kolor :kox:

Moje propozycje zmian:

- naklejka klubowa :kox:

- ramka (chromowana) z grilla na czarno

- felgi 18-19'' czarne :kox:

- ... potem zderzaczki itd. jakieś body, a no i diody od Ski na tył :wink4:

Piękna furka, gratuluję :good: Czy naklejkę klubową już zakupiłaś? :gwizdanie: Tak piękne autko aż się prosi o nią... :rolleyes:

Opublikowano

Ładne B8 :notworthy:. Chyba najładniejsze jak do tej pory :kox:

Opublikowano

A może tak :gwizdanie: :

68615ff4fa5c1eb7.jpg

Ja jestem zwolennikiem czarnych audiczek ale B8 w bieli wygląda obłędnie :>

Oczywiście na lato czarne alusy, pamiętaj minimum 18" :kox:

Gratki wyboru :good:

Fajną masz tą Śnieżynkę :tongue4:

Opublikowano

auto w białym :kox:

hmmm..male te ori felgi :shocked:

zostaw je na zimę a na lato jakieś 18/19" i wtedy bedzie mega :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję koledzy za Wasze opinie ... oczywiście na lato to moja ŚNIEŻYNKA będzie jedyna w swoim rodzaju :evil:

a felgi z pewnością większe zapodam :a4fan:

Opublikowano

ładna :) jak to B8 ;]

kolorek modny aczkolwiek malo praktyczny :P no i felgi to musowo wieksze ja tez mysle o 18/19 cali...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.