Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mam przejechane jakieś 2300 km :) nie za dużo .... a średnie spalanie to około 5-6l ... na autostradzie około 4,3 - 4,6 jak jadę normalną prędkością (120km/h) i nie przyspieszam. Ogólnie super jazda i bardzo komfortowa :>

hehe ... na szczęście u mnie w mieście jest fajne myjnia ręczna i mam wykupiony karnet :) więc mogę przyjeżdżać nawet codziennie :naughty:

oczywiście dziękuję za życzenia bezproblemowej jazdy :)

no chyba ze tak :) a jak tam ile juz przejechane km ? fajny swist turbinki co nie ? i jakie srednie spalanie ? :P

pytam z ciekawosci :)

Opublikowano

Ładna sztuka, ostatnio widziałem białego Avanta, kawał fury. Miłego użytkowania :) Pozdro

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :>

Ładna sztuka, ostatnio widziałem białego Avanta, kawał fury. Miłego użytkowania :) Pozdro

Opublikowano

Witam

Mi nigdy nie udało sie zejsc ponizej 5l powiedz jak to robisz??:)

Pozdrawiam

Mam przejechane jakieś 2300 km :) nie za dużo .... a średnie spalanie to około 5-6l ... na autostradzie około 4,3 - 4,6 jak jadę normalną prędkością (120km/h) i nie przyspieszam. Ogólnie super jazda i bardzo komfortowa :>

hehe ... na szczęście u mnie w mieście jest fajne myjnia ręczna i mam wykupiony karnet :) więc mogę przyjeżdżać nawet codziennie :naughty:

oczywiście dziękuję za życzenia bezproblemowej jazdy :)

no chyba ze tak :) a jak tam ile juz przejechane km ? fajny swist turbinki co nie ? i jakie srednie spalanie ? :P

pytam z ciekawosci :)

Opublikowano

Piękna bryczka.

Czarne felgi obowiązkowo, potem ramka grilla też na czarno - i nie daj się namówić na żadne pakiety Rieger'a - co za dużo, to nie zdrowo.

Opublikowano
  • Autor

a co to za pakiety Rieger'a ??

Piękna bryczka.

Czarne felgi obowiązkowo, potem ramka grilla też na czarno - i nie daj się namówić na żadne pakiety Rieger'a - co za dużo, to nie zdrowo.

[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 16:30_________________________________________________hmm ... takie niskie spalanie mam jak jeżdżę spokojnie bez szaleństw :naughty:

ale pytałeś o spalanie na autostradzie jak opisywałam ??

Witam

Mi nigdy nie udało sie zejsc ponizej 5l powiedz jak to robisz??:)

Pozdrawiam

Mam przejechane jakieś 2300 km :) nie za dużo .... a średnie spalanie to około 5-6l ... na autostradzie około 4,3 - 4,6 jak jadę normalną prędkością (120km/h) i nie przyspieszam. Ogólnie super jazda i bardzo komfortowa :>

hehe ... na szczęście u mnie w mieście jest fajne myjnia ręczna i mam wykupiony karnet :) więc mogę przyjeżdżać nawet codziennie :naughty:

oczywiście dziękuję za życzenia bezproblemowej jazdy :)

no chyba ze tak :) a jak tam ile juz przejechane km ? fajny swist turbinki co nie ? i jakie srednie spalanie ? :P

pytam z ciekawosci :)

Opublikowano

Ja na autostradzie bez szaleństw 5.2-5.6l a z szaleństwami 14l ale tylko raz mi sie to zdarzyło ze tyle mi wzial:)

a co to za pakiety Rieger'a ??

Piękna bryczka.

Czarne felgi obowiązkowo, potem ramka grilla też na czarno - i nie daj się namówić na żadne pakiety Rieger'a - co za dużo, to nie zdrowo.

[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 16:30_________________________________________________hmm ... takie niskie spalanie mam jak jeżdżę spokojnie bez szaleństw :naughty:

ale pytałeś o spalanie na autostradzie jak opisywałam ??

Witam

Mi nigdy nie udało sie zejsc ponizej 5l powiedz jak to robisz??:)

Pozdrawiam

Mam przejechane jakieś 2300 km :) nie za dużo .... a średnie spalanie to około 5-6l ... na autostradzie około 4,3 - 4,6 jak jadę normalną prędkością (120km/h) i nie przyspieszam. Ogólnie super jazda i bardzo komfortowa :>

hehe ... na szczęście u mnie w mieście jest fajne myjnia ręczna i mam wykupiony karnet :) więc mogę przyjeżdżać nawet codziennie :naughty:

oczywiście dziękuję za życzenia bezproblemowej jazdy :)

no chyba ze tak :) a jak tam ile juz przejechane km ? fajny swist turbinki co nie ? i jakie srednie spalanie ? :P

pytam z ciekawosci :)

Opublikowano

Witam

Mi nigdy nie udało sie zejsc ponizej 5l powiedz jak to robisz??:)

Pozdrawiam

Mam przejechane jakieś 2300 km :) nie za dużo .... a średnie spalanie to około 5-6l ... na autostradzie około 4,3 - 4,6 jak jadę normalną prędkością (120km/h) i nie przyspieszam. Ogólnie super jazda i bardzo komfortowa :>

hehe ... na szczęście u mnie w mieście jest fajne myjnia ręczna i mam wykupiony karnet :) więc mogę przyjeżdżać nawet codziennie :naughty:

oczywiście dziękuję za życzenia bezproblemowej jazdy :)

no chyba ze tak :) a jak tam ile juz przejechane km ? fajny swist turbinki co nie ? i jakie srednie spalanie ? :P

pytam z ciekawosci :)

jakto jak? kobieca nozka hehe :D

a akurat pakiet Riegera jest fajny moim zdaniem :)

Opublikowano

Powiem szczerze że ta Snieżynka w środku też wygląda bardzo atrakcyjnie:)A czarny kolor lubisz :)

Ps.Świetny kolor i świetny wybór auta.

Opublikowano
  • Autor

:wink4:

jak zamawiałam autko to w pierwszej wersji zamówienie było na czarny kolor ... ale sprzedawca przekonał mnie do białego :) ... i nie żałuję, chociaż czarne też fajnie wyglądają :naughty:

Powiem szczerze że ta Snieżynka w środku też wygląda bardzo atrakcyjnie:)A czarny kolor lubisz :)

Ps.Świetny kolor i świetny wybór auta.

Opublikowano

Spalanie w 2.0 TDI na PD czy Common Railu zależy głównie od stylu jazdy i paliwa - polecam V-Power Diesel, te silniki zaczynają mniej palić po ok 20000 przebiegu, ja mam teraz 127000 i pali mi przy normalniej jeździe w trasie 5-5,5 a przy dziadkowej 4,6 :)

Opublikowano

muszę potwierdzić u mnie jest tak samo tankuje V-Power :)

Opublikowano

madas jesteś jak mój pozytywny "cień" hihi

Opublikowano
  • Autor

Ja jeszcze mam autko na dotarciu i dlatego ta "dziadkowa" jazda ... normalnie to ja uwielbiam jeździć dynamicznie :) no i wtedy spalanie jest duuuużo większe :naughty:

Opublikowano

a co to za pakiety Rieger'a ??

Na 2 stronie jest wrzucone zdjęcie A4 przez Pablo - jak dla mnie to trochę za mocne zmiany. Szczególnie progi jakoś mi nie pasują.

Opublikowano
  • Autor

no tak ... ale fele ma ładne :naughty:

a co to za pakiety Rieger'a ??

Na 2 stronie jest wrzucone zdjęcie A4 przez Pablo - jak dla mnie to trochę za mocne zmiany. Szczególnie progi jakoś mi nie pasują.

Opublikowano

Witam

Ja mam w swoim prawie 30000 i nie chce palic mniej a tankuje na BP ultimate ale teraz poszukuje jakiejś benzynki z QUATTRO:)

Pozdrawiam

Spalanie w 2.0 TDI na PD czy Common Railu zależy głównie od stylu jazdy i paliwa - polecam V-Power Diesel, te silniki zaczynają mniej palić po ok 20000 przebiegu, ja mam teraz 127000 i pali mi przy normalniej jeździe w trasie 5-5,5 a przy dziadkowej 4,6 :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tutaj masz pakiecik rigera, tylko te progi coś nie teges.

audi-a4-tuning-by-rieger-img_1.jpg

Opublikowano

no to juz masz kolezanko 2 zdjecia pakietu Riegera :P bylo juz na 2 stronie tego tematu :wink4:

Opublikowano

no to juz masz kolezanko 2 zdjecia pakietu Riegera :P bylo juz na 2 stronie tego tematu :wink4:

ale tutaj lepsze fele :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.