Skocz do zawartości
IGNOROWANY

miernik lakieru


bartek1561

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem sie zapytac czy cos takiego da rade mierzyć lakier ? czy trzeba cos droższego kupic?

http://allegro.pl/miernik-grubosci-lakieru-mgr10s-polecane-przez-pzm-i5758947250.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, no oczywiscie ze są aluminiowe auta np. Audi a8 D2 i nowsze sa całe aluminiowe

Audi A6 C5 ma alu maskę, Audi A6C6 ma caly przod alu - dla przykladu

+ inne marki i modele

Ten miernik, ktory pokazaleś jest ogolnie bardzo dobry

Ten jest tez do alu

http://allegro.pl/miernik-czujnik-grubosci-lakieru-mgr10s-aluminium-i5730672613.html

Edytowane przez SHITERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że są aluminiowe samochody. Już dużo aut poszczególne elementy ma z aluminium tak jak wyżej pisał kolega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup zwykły miernik magnesowy. Prosty w uzytkowaniu i niezawodny. Przecież głównie chodzi o to żeby sprawdzić czy na aucie na ma kilogramów szpachli a nie o to czy element był raz czy dwa razy malowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mamy szeroki wybór najlepszej jakości mierników w bardzo dobrej cenie.

To tak z czystej ciekawości dla forumowiczów GL-PRO-1 w jakiej by był cenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy szeroki wybór najlepszej jakości mierników w bardzo dobrej cenie.

To tak z czystej ciekawości dla forumowiczów GL-PRO-1 w jakiej by był cenie ?

Cena GL-PRO-1 to 600 zł brutto. W sprawie ceny zapraszamy także do kontaktu z Naszymi regionalnymi dystrybutorami http://www.prodig-tech.pl/dystrybucja-miernikow/ .

Pozdrawiam serdecznie

Prodig-tech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mamy szeroki wybór najlepszej jakości mierników w bardzo dobrej cenie.

GL-PRO-1 to 600 zł brutto + 25zł brutto wysyłka

Alledrogo 529zł - wysyłka gratis

Rzeczywiście w bardzo dobrej cenie.

A tak na poważnie może jakaś oferta specjalna dla forumowiczów, w stosunku do cen z allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam miernik gl-6s. Mierzy stal, aluminium, ocynkowana stal. używam od ponad roku. 220 zł które już zarobiły na siebie i oszczedziły ładnych parenascie tyś....

http://allegro.pl/miernik-tester-grubosci-lakieru-gl-6s-fe-al-sonda-i5512629025.html

zmierzyłem tym ponad 30 aut, nadal działa bez zarzutu, wśród sprzedających działa jak serum prawdy, gdzie przez telefon jakos nie działało i wszystkie to igły od Niemca spod kołdry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cena GL-PRO-1 to 600 zł brutto.

Coś chyba z tą ceną to za bardzo nie teges w porównaniu do tego :


Alledrogo 529zł - wysyłka gratis

Jak sie panocki reklamujecie na forum to warto chyba dać dla forumowiczów jakąś specjalną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GL-8s i mogę polecić. Bardzo dobrze się sprawuje, mierzy stal i aluminium, a sonda na kablu ułatwia dostęp do mniej przystępnych miejsc. Patrząc na pierwszy link, czegoś takiego właśnie autor szuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem wielu jednek z nich kosztował ponad 5tys. zł. szczerze różnicy między tym za 200 a tym nie widizałem w piomierach. ten za 5tys miał więcej funkcji (wilgotność, temp. itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem wielu jednek z nich kosztował ponad 5tys. zł. szczerze różnicy między tym za 200 a tym nie widizałem w piomierach. ten za 5tys miał więcej funkcji (wilgotność, temp. itp.)

Tutaj przy detailingu jest ważne dokładnoś pomiaru i powtarzalność. Przy kupowaniu auta miernik może być jakikolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...