Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wał napędowy! Quattro!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! To mój pierwszy post;) Mam problem, mianowicie mam uszkodzony wał napędowy w sprowadzonej A4. Po wykręceniu jest nalepka z oznaczeniem 8E0 521 101 AE. Moje pytanie brzmi, czy np. będzie pasował jakiś inny wał(bo z końcówką AE nie mogę znaleźć)? Bo są wały z oznaczeniami 8E0 521 101, ale końcówki zamiast AE są D, E, G, H, M i T. Będę wdzięczny za każdą pomoc!:)

Edytowane przez wysoczanin

Opublikowano

Jaki masz tam silnik?

To automat?

Ilo biegowa skrzynia?

Opublikowano

Dlaczego sądzisz że masz uszkodzony wał ? ? ?

Wał jest cholernie ciężko uszkodzić co innego podporę lub leżyska.

Opublikowano
  • Autor

2.0 diesel quattro, manual 6 biegowy!
Tzn. łożyska i podpora na bank. A idzie to zamienić bez dawania wału do regeneracji?

OK! Zapodaję fotki poniżej! Rzućcie okiem jak możecie, bo ja już namierzyłem firmy od regeneracji i jutro będę dzwonił...No chyba, że nie ma takiej potrzeby...

http://zapodaj.net/32f27644e1ecc.jpg.html

http://zapodaj.net/24920f2ac4737.jpg.html

http://zapodaj.net/ca4f5ef08e534.jpg.html

http://zapodaj.net/9f39adba0b925.jpg.html

http://zapodaj.net/df4ceb2e9a26e.jpg.html

http://zapodaj.net/6864053bec725.jpg.html

http://zapodaj.net/0dd28c6acc109.jpg.html

http://zapodaj.net/884f5962714c8.jpg.html

http://zapodaj.net/62a15ba7ea57f.jpg.html

http://zapodaj.net/287618db23112.jpg.html

http://zapodaj.net/b1aed3ba2b76b.jpg.html

http://zapodaj.net/f201f4f3ee42f.jpg.html

Z góry dzięki za pomoc!

Edytowane przez wysoczanin

Opublikowano

Jak się chcesz bawić w naprawę to lepiej oddaj do regeneracji.. Powinien zostać sprawdzony i wyważony bez tego po naprawie będziesz mieć bicia i dostanie po d*pie skrzynia i dyfer z tyłu

Opublikowano
  • Autor

A dobrą firmę która to robi profesjonalnie ktoś poleci?

Opublikowano

Jak się chcesz bawić w naprawę to lepiej oddaj do regeneracji.. Powinien zostać sprawdzony i wyważony bez tego po naprawie będziesz mieć bicia i dostanie po d*pie skrzynia i dyfer z tyłu

Jeżeli przed rozcaleniem wału zrobisz znaki i złożysz go z powrotem na te znaki to wał nie straci wyważenia, nawet jeden czy dwa przesunięte zęby wieloklinu nie zmienią wyważenia na tyle, żeby odczuwalne było bicie.

Jeżeli jest tylko zerwana podpora to można kupić nową w zamienniku (w oryginale tylko cały wał) i ją wymienić, to nie jest część która się znowu szybko posypie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.