Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S3 8L APY 210KM. Tymczasolot.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Z takimi badylami to można by w końcu o jakimś męskim turbo pomyśleć...

No właśnie mądry po szkodzie.. kupiłem DP, TIP, zrobiłem praktycznie nowe turbo więc szkoda teraz to wszystko wywalać i bujać się ze sprzedażą :angry:

Plan jest na większe wtryski 440cc ->.. i zrobienie 270 KM softem.

Opublikowano

Pakiet zabawek sprzedaj z turbem, DP, TIPem jakiemuś najarańcowi z 150KM wersji...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pakiet zabawek sprzedaj z turbem, DP, TIPem jakiemuś najarańcowi z 150KM wersji...

No właśnie po TIP jest 3 cale więc im pod te małe przepływki nie podejdzie. Dodatkowo mało który w A3 ma Quattro więc DP jest inny.

A fajne są te hybrydy na K04 064 z kutym kołem kompresji :angry:

W związku z tym, że eska stoi z przyczyn wiadomych postanowiłem troszkę pogmerać.
Na pierwszy rzut chciałem zrobić lampy bo jakoś świeciły z dupska jak na fabryczny xenon.. szybkie rozklejenie lamp i okazało się, że odbłyśnik soczewki wypalony a sam żarnik to jakiś ryżowy HID..
Zakupiłem soczewki bixenonowe z Q7..
20151230_142616_HDR_zpstyerbwgi.jpg
Troszkę popieściłem i się zmieściły
20151230_161155_HDR_zpsuyqejrqn.jpg
Chciałem zachować srebne odbłyśniki i niestety chyba mi się to nie uda ponieważ zeszła ta odbłyskowa warstwa gdy przejechałem płynem do szyb.
Podłokietnik, gałka i mieszek wymagają odświeżenia. Gałkę mam jeszcze z czasów A6 więc do S3 siądzie bez problemu.
20151230_161932_HDR_zps8qdcxxqj.jpg
Trochę skóry, trochę kleju, trochę cierpliwości ;)
20151230_170447_HDR_zpszpx4cl92.jpg
Opublikowano

Co jak co, ale skórę to potrafisz zmarszczyć :P

Opublikowano

Raczej naciągnąć....

Opublikowano
  • Autor

Lamusy :decayed: Widzę, że macie cioterskie zapędy więc możecie się styknąć i posmyrać po końcówkach ;):lol:

Opublikowano

Czesto to robimy ale teraz chcemy z Toba

Opublikowano

:polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Abstrac**jąc od tęczowych klimatów kolegów wyżej..

Panewki przyszli korbowe

20160112_175542_HDR_zpsn4ed5pnw.jpg

Dół silnika z wolnossaka AGN

20160108_133213_HDR_zpshplb3esk.jpg

Zamówiłem jeszcze smar na pierwszy montaż..

ultra-slick-engine-assembly-lube-01.jpg



Prócz tego wszystkie uszczelki, uczelniacze, napinacze, paski, rolki, rozrządy, nierządy, DV-ki i masę innych pierdół idzie nowych.

Edytowane przez Reggi

Opublikowano

:ph34r:

Opublikowano

Szykuje sie grubsza sprawa :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Silnik nówka, heble nówka, zawias nówka .. plan - jeździć do maja i sprzedać ^_^

Opublikowano

Silnik nówka, heble nówka, zawias nówka .. plan - jeździć do maja i sprzedać ^_^

Haha.. Rozwaliłes system :) przyszły właściciel będzie zadowolony :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pewnie tak. Mi się to auto podoba, ale jest tyle fajnych aut do kupienia :kox::banan:


Dobra jutro odbieram głowicę i mam nadzieję do końca tygodnia wyjechać.


20160118_141000_HDR_zpsgdcer1c4.jpg

20160118_135002_HDR_zpslkmzdlfz.jpg

20160116_123726_HDR_zpskkyaamnn.jpg


Bania wróciła po remoncie

20160126_111800_HDR_zpsgcndy8vs.jpg


Sprawdzona, wymienione prowadnice wydechowe, splanowana, dotarta i jeszcze jakieś tam rzeczy których nie zdążyłem zapamiętać. Ogólnie wymienili wszystko co trzeba było wymienić i zrobić. Prócz kolizji jednego zaworu głowica przed robotą była w niezłym stanie wg. Pana Grankowskiego.

Edytowane przez Reggi

Opublikowano

Popychacze nowe ?

Opublikowano
  • Autor

si

Opublikowano

Przebieg od zera :kox:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

si

Niech je zaleja swieza oliwa przed montazem w glowice

Opublikowano
  • Autor

Kuźwa nawet michę musiałem druga kupić bo dostała odłamkowym i dziurka na 1,5mm.. można było zaspawać, ale ki uj by się w to bawił.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.