Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Avant - zmiana ramek okien na chrom


werniol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Praktycznie finalizuję zakup mojego pierwszego audi :banan: za bazę brałem auto najbardziej zbliżone wyposażeniem do moich wymagań (pół roku poszukiwań), w końcu trafiłem prawie to, czego oczekiwałem.

Jest kilka elementów które chciałbym w aucie zmienić, tylne światła led i relingi to nie problem, natomiast nie znalazłem na forum wzmianki o zmianie ramek wokół bocznych okien z czarnych na chrom, google też niewiele na ten temat mówi. Czy taka podmianka jest w ogóle możliwa? te ramki trafiają się w obiegu czy tylko w komplecie z całymi drzwiami? do ASO jeszcze nie uderzałem, nawet nie wiem oferują takie elementy w sprzedaży.

Dzięki z góry za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie to kupić same ramki tylko tylne boczne (bagażnika) szyby trzeba zmieniać bo są wraz z ramkami :hi::hi:

Edytowane przez strazak990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie to kupić same ramki tylko tylne boczne (bagażnika) szyby trzeba zmieniać bo są wraz z ramkami :hi::hi:

Dokładnie. niestety tylne szyby z uszczelką pod chrom kupisz dobre tylko nowe, wszystko co jest na alledrogo jest wycinane a wyciąć idealnie się tego nie da. Cena nowych cos koło 150€

Ja wymieniłem szyby w drzwiach tył i w klapie na ORI a te małe okleiłem folią :)

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie!, przyjdzie co do czego to będę rezał, narazie zostawię tak jak jest

I jak, udało się? Przymierzam się do podobnego zabiegu, ale jak sam stwierdziłeś zero informacji w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałem, temat zarzuciłem jak byłem w trakcie poszukiwań auta, ostatecznie kupiłem inny egzemplarz, z ramkami, więc tematu nie przerabiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć - co sądzicie o tym rozwiązaniu naklejanych listew - JAK TU

Wg. producenta listwy wysyłane są w dłuższym kawałku, należy przyciąć na długości (np. nożykiem czy nożyczkami) oraz przykleić listwę.

Ktoś próbował? Jak zadowolenie z efektu?

Pozdro ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka listwa w sam raz do takiej pięknej B5tki:

Bomba - czy to jest efekt przyklejenia listew na stare uszczelki??

Przydałyby się zdjęcia na "zoomie" ze zbliżeniem przyklejonych ramek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się trochę do tematu. 

Chciałbym okleić folią ramki dookoła szyb oraz ramkę grilla. Powiedzcie mi proszę ile takie coś może w sumie kosztować. 
Malowanie plastidipem odpada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...