Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ustawienie ramion wycieraczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Ma ktoś schemat ustawienia ramion przednich wyciraczek? Tzn jaka powinna być dokładna odległość wycieraczki od krawędzi szyby w pozycji Start/Stop, docisk czy nachylenie pióra względem szyby. Wydaje mi się, że mam lekko wygięte jedno z ramion, a nie chcę tego poprawiać kompletnie na czuja :)

Opublikowano
  • Autor

o widzisz, dzięki wielkie!

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam podepnę się do tematu. Rozregulowałem sobie ramiona i teraz nie wiem jak z tego wybrnąć. Kilka dni temu odpaliłem auto i wysiadłem zmieść śnieg z szyby, niestety nie zauważyłem że wycieraczki są włączone. Gdy odśnieżyłem część szyby ruszyła tylko jedna wycieraczka:kwasny:(od strony kierowcy). Wyłączyłem wycieraczki odśnieżyłem całą szybę i teraz wycieraczki podczas wycierania schodzą całkiem na dół (uderzają lekko o plastik). Przedtem podczas pracy nie schodziły całkiem na dół dopiero po wyłączeniu osuwały się głębiej. Wycieraczką od strony pasażera mogę ręką ruszać do góry i na dół ta od strony kierowcy jest nie do ruszenia.

Coś uszkodziłem? Powinienem ustawić ramiona zgodnie z schematem wyżej?

  • 2 lata później...
Opublikowano
W dniu 25.02.2018 o 17:29, Tim240 napisał:

Witam podepnę się do tematu. Rozregulowałem sobie ramiona i teraz nie wiem jak z tego wybrnąć. Kilka dni temu odpaliłem auto i wysiadłem zmieść śnieg z szyby, niestety nie zauważyłem że wycieraczki są włączone. Gdy odśnieżyłem część szyby ruszyła tylko jedna wycieraczka:kwasny:(od strony kierowcy). Wyłączyłem wycieraczki odśnieżyłem całą szybę i teraz wycieraczki podczas wycierania schodzą całkiem na dół (uderzają lekko o plastik). Przedtem podczas pracy nie schodziły całkiem na dół dopiero po wyłączeniu osuwały się głębiej. Wycieraczką od strony pasażera mogę ręką ruszać do góry i na dół ta od strony kierowcy jest nie do ruszenia.

Coś uszkodziłem? Powinienem ustawić ramiona zgodnie z schematem wyżej?

Rozwiązales może problem?? Mam to samo i nie wiem jak wybrnąć:/

Opublikowano
3 godziny temu, pinki192 napisał:

Rozwiązales może problem?? Mam to samo i nie wiem jak wybrnąć:/

Zdejmij wycieraczke po stronie pasażera i zobaczy czy wieloklin na trzpieniu jest ok. Z dwojga złego lepiej jak na ramieniu wycieraczki frezy się posypały. 

Opublikowano
W dniu 7.12.2020 o 13:51, pawel72689 napisał:

Zdejmij wycieraczke po stronie pasażera i zobaczy czy wieloklin na trzpieniu jest ok. Z dwojga złego lepiej jak na ramieniu wycieraczki frezy się posypały. 

Do demontażu ramienia potrzebny jest ściągacz?? U mnie tak to wyglada

 

20201208_161719.jpg

Edytowane przez pinki192

Opublikowano

13 kluczyk chyba . Powinno obyć się bez ściągacza. 

Opublikowano

Jak jeszcze coś zostało z frezu to można zamontować na klej zrywalny i ciut mocniej docisnąć.Ale z czuciem.

Ja po takim zerwaniu frezu zbyt mocno docisnąłem nakrętkę i musiałem zakupić nowy mechanizm w niemcowni.

Opublikowano
9 godzin temu, Fido napisał:

Jak jeszcze coś zostało z frezu to można zamontować na klej zrywalny i ciut mocniej docisnąć.Ale z czuciem.

Ja po takim zerwaniu frezu zbyt mocno docisnąłem nakrętkę i musiałem zakupić nowy mechanizm w niemcowni.

Frez zerwales na ramieniu czy trzepieniu ??

Opublikowano

Prawdę mówiąc nie pamiętam, ale chyba w ramieniu.

Opublikowano
9 minut temu, Fido napisał:

Prawdę mówiąc nie pamiętam, ale chyba w ramieniu.

Jeszcze mam pytanko jedno.  Da radę to zrobić samemu na zewnątrz przed blokiem?? Mam ściągacz, klucze , ale nie mam garażu:/ czy ciężko to idzie i trzeba się długo bawić z tym ??

Opublikowano

Ramiona spokojnie możesz ściągać nie mając garażu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.