Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] lampy FK niezespolone


qoperek

Rekomendowane odpowiedzi

wiec przychodzi czas na jakies zmiany w mojej a4 i najpierw pójdą lampy na zamiane wybor padla na takie:

http://www.allegro.pl/item473598611_audi_a4_95_99_lampy_reflektory_angel_eyes_czarne.html

i moje pytanko ma ktos takie czy widzial takei na zywo jak wygladaja na aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie na forum, moskal je ma. Tu masz linka do jego A4, zobacz sobie jak wyglądają na aucie:

http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_adr_fk_black_borbet_bs_16_nowe_foty_w_1szym_poscie_zapraszam-t17839.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolorek ma w sumie taki jak moj ale na fotkach nie widac czy sa zespolone czy nie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych dwóch zdjęciach widać że to są zespolone, dokładnie takie jak pokazałeś na aukcji :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedowidzisz tak jak ja :polew: ja podalem niezespolone czyli kierunek +lampa tak jak w przed liftach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie :wallbash: zwracam honor :hi: Popatrzyłem na zdjęcia z aukcji wyglądały na zespolone :tongue4: I tym się kierowałem. Jeżeli chodzi o dzielone to Szuder ma takie:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_19_tdi_audi_a4_ds_design_lampy_fk_blackxenon_hid_8000knowe_foty-t20622.0.html;msg239174#msg239174

Jak już zacząłem o zespolonych to na twoim miejscu włożyłbym faktycznie zespolone. Efekt jest dużo lepszy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sie nie bawil w zespolone.. Sam widzisz jak ludzie sie myla.. To o czyms swiadczy.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jak tak patrze ma te jego lampy to jakies dziwne kierunek jest wiekszy od lampy :blink:http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d1c42c3ea3a41070

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=81e49caee03b5af8 troche mnie to przeraza Oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w dzielonych to tak wygląda :confused4: Zobacz sobie na innych autach, efekt jest taki sam. Dlatego zakładaj zespolone :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro0 zobacze u siebie to napisze czy dalo sie ustawic rowno ale raczej bedzie tak jak u kolegi wyzej

jednak juz na zdjeciu widac ze jest wyzej

i porownaj te szpary po prawej i lewej stronie u kolegi gdzie kierunek laczy sie z lampa....lewa jest lekko uniesiona a prawa praktycznie przylega do zderzaka ....dziwne ale u mnie jest identycznie i nie dalo sie juz tego skorygowac bo probowalem,a nawet widac to na zdjeciu z mojego auta(lewa strona.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: kur... czemu to tak wychodzi

na fotkach wygladaja na rowne na aukcjach ... a jakby zakleic/zamalowac na czarno luk nad kierunkiem zeby wyszedl rowny pasek razem z lampa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kombinuj bo bedzie wygladalo gorzej,jedyne wyjscie kupic zespolone,jak dla mnie tego nie widac prawie wogole a te lampy(czarne)wygladaja bardzo dobrze takze mi i tak to nie przeszkadza

p.s zobacz na moim zdjeciu te ori bosha-tez kierunek jest wiekszy,ten czarny paseczek na kierunku u gory jest wyzej niz lampa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam ori bosha i wlasnie ta czarna obwodka mnie ciekawi cyz by to pasowalo do tych lamp z FK, a ty masz zespolone czy jakie i wez zrob fotke od przodu i jakbys mial niezespolone i pod reka kawalek czarnej izolacji wez tak zaklej na chwile zeby zobaczyc jak to wyglada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz to tylko zespolone ...nie wiem dlaczego wy sie boicie cięcia tych błotników :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie boje sie ciecia, ale zespolone czarne jakos tak nijako mi sie widza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinuj z jakimiś czarnymi paskami. Jak chcesz żeby efektu większego kierunku nie było widać to kupuj zespolone :tongue4: Piszesz że zespolone czarne nijak Ci się widzą, a chcesz osiagnąć taki wygląd jak w zespolonych :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem sam :wallbash: najlepjej bedzie chyba jak pojeżdżę po sklepach tuningowych w bdg i zobacze jak to wyglada namacalnie i wtedy podejme decyzje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ..ja macałem setki razy :decayed: ...efekt zespolonych jest dużo dużo dużo lepszy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...