Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] lampy FK niezespolone


qoperek

Rekomendowane odpowiedzi

goperek co ty chcesz kupić za bubel :thumbdown: czy ty widziałeś jak to świeci?? świeci tragedia w nocy i wyglą tragedia :thumbdown: jak już to tylko wyłącznie zespolone jak koledzy mówią auto wygląda orginalnie jak i pięknie, zresztą też tą operacje będziemy robić z kolegą strobo. Najważniejsze wyłącznie firma Valeo lub Depo, do zobaczenia na spocie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale newman nie mial chyba sespolonych i mial podobne do tych fk .... a zreszta juz sam zglupilem :sesese: pogadamy w niedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze wyłącznie firma Valeo lub Depo, do zobaczenia na spocie

FK to też bardzo dobra firma. Napewno lepsza jak Depo. Zresztą odkąd Depo podjęło współpracę z FK to produkty Depo się poprawiły. To o czymś świadczy. Wada FK to to że nie robi lamp na wzór ori tylko głównie Angel Eyes, stąd czasami zdarzy się krytyka na forum tych lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ty widziałeś jak to świeci??

A Ty widziałeś??

FK świecą wporządku ..widziałem u Moskala FK na Hidach :good:

Jeśli komuś jest zbędny gadżet w postaci ringów to polecam zwykłe polifty :naughty::kox:

Tylko zespolone !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja chce ringi :decayed: uparlem sie jak osiol i mojej kobiecie tez sie widza ringi ... zespolone :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bierz te FK zespolone :tongue4: Jak już chcesz ringi to one będą najlepsze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ponad rok temu FK zespolone angel eyes i jestem z nich bardzo zadowolony. Minal ponad rok i nic nie peklo ;) , nic nie paruje itd. itd.

Ale gdybym mial drugi raz kupowac, to na pewno kupilbym oryginalne Valeo bez ringow (mimo ze te ringi mi sie bardzo podobaja :) ) , bo w moich FK nie ma regulacji wysokosci swiecenia (ani automatycznej ani nawet krecenie pokretlem na desce rozdzielczej nic totalnie nie jade). Efekt jest taki, ze musialem je ustawic tak ze oswietlaja tylko maly fragment drogi przed autem, bo jak tylko sa odrobinke wyzej to mi kierowcy jadacy z naprzeciwka mrugaja ze im za bardzo swieci po oczach, a nie chce nikogo oslepiac. Problem by rozwiazaly oryginalne reflektory, w ktorych regulacja (automatyczna lub chociaz reczna sterowana pokretlem z deski rozdzielczej) dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy w soczewkach niezespolonych s4 94-98 tez jest efekt wiekszego kierunku? mialem zamiar takie kupic lecz teraz sie wacham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdych niezespolonych taki efekt jest. Popatrz na Twoje stare lampy które masz na aucie, też to zauważysz. Dlatego polecam Ci zespolone :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy do tych dzielonych tzreba rowniez dokupywac jakies kostki?? Czy te kostki tylko sie tycza oryginalnych valeo??[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 17:44_________________________________________________oryginalnych zespolonych oczywiscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostki kupujesz tylko w przypadku zespolonych, bo są one docelowo robione pod '99 rocznik. A tam jak wiadomo są kwadratowe złącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...