Skocz do zawartości
IGNOROWANY

naprawa/wymiana zegarow szukam kogos kto by sie tego podja!


stozomutd

Rekomendowane odpowiedzi

witam

szukam kogos z Krosna lub okolic kto by mi ogarna wymine badz naprawe zegarow w audi A4 B5

na ta chwile mam w aucie pol fis z bialym podswietleniem(bodajze slawetny jageer) wariuje wskazowka temperatury, podswietlenie rowniez nie domaga

moze ktos z kolegow/koleznek ma jakies mozliwoasci lub zna kogos co by temu podolal??

z gory wielkie dzieki

pozdrawiam

Edytowane przez stozomutd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz trochę wiedzy o majsterkowaniu i kabel vag to sam dasz radę wymienić. Wystarczy tylko trochę chęci i odpowiedni licznik. Może na początek sprawdź czy na pewno masz jaegera. Biała obudowa z tyłu, ewentualnie wrzuć tutaj zdjęcie frontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro z rana zrobie fote.....

orjentuje sie ktos czy zegar z RS6(duzy fis) da rade zamontowac??

mam do kupienia w dobrej cenie

Edytowane przez stozomutd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę, tylko będzie problem z podświetleniem, oraz nie będzie pokazywał otwartych poszczególnych drzwi. Będzie też trzeba go przeprogramować aby pokazywał odpowiednio stan paliwa. A dobra cena to ile jeśli można wiedzieć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosc je ceni 400 do negocjacji wiec mysle ze za 350 sa do wyrwania ,a z podswietleniem to jaki bedzie problem??czy beda poprawnie pokazywaly predkoasc(sa wyskalowane do 310 :D ) czy jak u siebie mam maly fis to te z duzym beda mi pokazywac spalenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena niezła. Nie będzie regulacji podświetlenia w prawym pokrętle licznika. Fis po przekodowaniu powinien dobrze pokazywać spalanie, a i prędkość nie powinna być przekłamywana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...