Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Daily Car by Sebgra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć Wszystkim :D

Na wstępie chciałbym jeszcze raz się przywitać, nazywam się Sebastian i jestem z okolic Suwałk mam 19 lat a audi to moje 3 autko :facepalm: Nabyłem ją niecałe dwa miesiące temu. Auto po za kupie miało przejechane 245 tysięcy poprzedni właściciel prawie nią nie jeździł jak wymienił olej i rozrząd w 2012 roku to do 2015 nie nastukał 15 tysiecy km, z tego co opowiadał prawie nie było go w domu, z jednej strony dla mnie to plus a z drugiej minus, odrazu po zakupie poleciały nowe tarcze i klocki na tył wymieniłem olej, ustawiłem zbieżność i założyłem zimówki :banan:Z biegiem czasu postanowiłem zacząć zmieniać coś w aucie, w poniższych fotkach wszystko po kolei opisze :decayed:
Komentujcie pozytywnie i negatywnie :D liczę na wasze porady :grin:

SILNIK: AFN 110 PS

UKLAD DOLOTOWY: seria.

UKŁAD WYDECHOWY: seria

ELEKTRONIKA: elektryczne i podgrzewane lusterka, climatronic, 4xelektryczne szyby, domykanie szyb z pilota, centralny zamek, podświetlane klamki, podświetlane schowki w drzwiach

UKŁAD NAPĘDOWY: seria.

ZAWIESZENIE: seria

UKŁAD HAMULCOWY: seria

KOŁA: ori audi 16" na zime

ŚRODEK: podgrzewane fotele, kierownica S-line,, listwy dekoracyjne w carbonie pakiet oświetlenia drzwi, :(

CAR-AUDIO: Zestaw Nokia 4 głośniki

Plany: nie będę rozpisywał wszystkich planów co do auta tylko te najbliższe :

-fis

- białe skóry z a6 c5
-podsufitka z polifta z czarna alcantara

-lusterko prawe duże

- wyrzucenie kata

-zrobienie przelotu

- zaślepienie egr

- zmiana rozrządu

Pierwsza fotka zaraz po kupnie :D
15c8adb901121cbegen.jpg

040ee07c7d10ebd4gen.jpg

60628215b04b603b.jpg

dd9f1ba04f556c16gen.jpg

cb0ae13ed33bd10d.jpg

A teraz pierwsze mody :D

lampka nie do końca spasowana ale i tak na dniach będzie podsufitka z polifta

39603ba4e1dacf01gen.jpg

potem przyszedł czas na lampy :decayed:

pomyślałem ze od razu dam czerwone soczewki :D

0ab074d294977c9c.jpg

tak to wygląda na aucie
4c8300f3f6582050.jpg

następnie wpadły dekory w carbonie docelowo będą albo jasne albo piano black.

4182b562eefee877.jpg

a na koniec podświetlane klamki :

d13003abb62c27ad.jpg

no i na koniec mała fotka z kumplami :D

e4afd8707fd7ed2b.jpg

Z góry przepraszam za jakość fotek ale były robione telefonem przepraszam też za syf w aucie, ale aktualna pogoda jest taka że ciężko utrzymać je w czystym stanie w szczególności że audi codziennie wozi mnie i 2 osoby do szkoły :facepalm:

Edytowane przez sebgra

Opublikowano

Czerwone soczewki jakos mi nie siedza, ale to Twoje auto

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

@meblusz

Soczewki są na przycisk, wiec nawet jeśli mi się znudzą to nie muszę ich włączać :)

Opublikowano

No i za to plus ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A do jazdy dziennej co stosujesz? Może ją czegoś nie wiem, ale jasno jest określone, iż czerwone światła są z tyłu, a nie przodu.

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Pavetti, w dzień jeżdżę na światłach mijania, te czerwone to włączam np na spotach w nocy, nigdy nie użyłem czerwonych świateł do jazdy po drodze publicznej :)

Opublikowano

Oo widzę kolega z moich okolic . Ladna seria;)

Opublikowano

No ładnie. :) Środek zdecydowanie lepiej wygląda na żywo niż na zdjęciach. ;)

A jak z montażem lampki na podsufitce? Dużo było przeróbek w elektryce?

Bo pewnie jak się kupi całą podsufitkę z lampką to nie ma problemu, pasuje idealnie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kacper jak masz szyber dach to podsufitka z polifta nie pasuje :/. przeróbek elektryki mało wiecej rzezania w dopasowaniu tej lampki :P


Co z nowości? :D
W Audi padła chłodnica, szybki zakup nowej i już wszystko działa :kwasny:
Zaszły też małe zmiany w środku, denerwowało mnie nagrywanie płytek i słaba regulacja w ori radiu więc zakupiłem nowe JVC, gra o wiele lepiej :wink:
5ac0e414fc648379gen.jpg
jeszcze tylko okleić zaślepki folią i jak dla mnie będzie super :D

Przyszło też dziś lusterko prawe z Anglika które założę w weekend :D

1118e2c287e5d2da.jpg


zero odezwu z waszej strony :/
Przemyślałem sytuacje z czerwonymi soczewkami i mielisice racje, wieś, więc wyleciały
Lusterko już założone, widoczność na nim w porównaniu ze starym ogromna. Łapcie fotki z dzisiejszego mycia :D
cb87f6e81b40d440gen.jpg

58227988526da929gen.jpg
a tutaj z Toyota Matrix mego ojca :)

8fb63f318eb0fde6gen.jpg?t=1450473810
7be8f5c8125bf0e7.jpg

Opublikowano

Takie może głupie pytanie, ale dużo roboty jest ze ściągnięciem plastikowych listew w środku i oklejeniem ich? W sensie demontaż/montaż dużo roboty? Bo chciałem zrobić coś w stylu piano black, ale nie wiem czy bardzo będę przy tym łaciny używać. Aktualnie mam niezłe wnętrze więc nie wiem ile to warte :P

Opublikowano

Zeby zdemontowac dokory, jesli o nie Ci chodzi, z drzwi musisz zdjac boczek i trzymaja sie na kilku spinkach ktore poprzez odkrecenie latwo schodza. Na desce jest prawdopodobnie tak samo choc tam nie zdejmowalem. No i zdecydowanie jest gorszy dostep. Wszytskie drzwi to kwestia pol godziny ;)

Opublikowano

No dokładnie o dekory mi chodziło, w takim razie może na wiosnę przy leniwej sobocie się za to zabiorę :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.