Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znieszktałcenia uszkodzenia nowych opon


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem w piątek w pewnym skiepie 2 nowe opony zimowej Fulda Montero 3 205/55/R16 91T. Dziś dostałem opony od kuriera ale były tak ścisniętę od wąskiej plastikowej taśmy, że bieżnik I bok opon uleg zniekształceniu. Pomimo, że uwolniłem opoony niezwłocznie z uścisku to jak do tej pory nie wróciły do swojego pierowtnego wyglądu. Mam rozumieć, że te opony nie nadają się do użytku I zostały uszkodzone przez nieprofesjonalne zapakowanie przez sklep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w piątek w pewnym skiepie 2 nowe opony zimowej Fulda Montero 3 205/55/R16 91T. Dziś dostałem opony od kuriera ale były tak ścisniętę od wąskiej plastikowej taśmy, że bieżnik I bok opon uleg zniekształceniu. Pomimo, że uwolniłem opoony niezwłocznie z uścisku to jak do tej pory nie wróciły do swojego pierowtnego wyglądu. Mam rozumieć, że te opony nie nadają się do użytku I zostały uszkodzone przez nieprofesjonalne zapakowanie przez sklep?le

Mysle ze nic nie bedzie tym oponom ale trzeba zrobic zdjecie i wyslac sprzedajacemu w razie gdyby po montazu okazalo sie ze zostaly uszkodzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że oponon nic nie jest I się rozprostuja po napompowaniu. Zdjęcia zrobiłem I już wysłałem do sprzedającego z zapytanie czy opony nie są uszkodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nic nie powinno jej być.. Lepiej pomyśl sobie co się dzieje z oponami co trafią z Polski do afryki :) Tam ładują do jednej opony nawet 3 opony żeby miejsce zaoszczędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...