Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z tylną wycieraczką.


lord_maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wymieniłem silnik tylnej wycieraczki bo skończył już swój żywot.

Mam problem. Wycieraczka chodzi jak chce. Zatrzymuje się gdzieś w połowie bądź w 3/4 albo po przeciwnej stronie. Jak ja wyłącze to zostaje w aktualnej pozycji bądź wraca po kilkunastu sekundach. Czy ja jakieś ustawienia podstawowe w VAG'u czy może przywrócenie ustawień fabrycznych. Potrzebuje pomocy.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez lord_maciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłeś silnik na nowy czy używany?? handlarze czasami nie wiedzą co sprzedają (tzn wiedzą, ale myślą że akurat im sie uda i u klienta będzie działał dobrze) i piszą że jest 100% sprawny, a w rzeczywistości po jego rozkręceniu można z niego wylać wodę. Wiem co piszę bo też się już raz przejechałem na "super sprawnym używanym silniku".

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz silnik i przeczyść styki na tarczy . Stary smar powoduje brak styku i tak się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłeś silnik na nowy czy używany?? handlarze czasami nie wiedzą co sprzedają (tzn wiedzą, ale myślą że akurat im sie uda i u klienta będzie działał dobrze) i piszą że jest 100% sprawny, a w rzeczywistości po jego rozkręceniu można z niego wylać wodę. Wiem co piszę bo też się już raz przejechałem na "super sprawnym używanym silniku".

Silnik jest nowy, ale zamiennik.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...