Skocz do zawartości
IGNOROWANY

bose - dziwne echo i problemy z regulacja


matyss___

Rekomendowane odpowiedzi

witam..jakis czas temu zamontowałem u siebie nagłosnienie bose do sedana od sedana..wszystkie wtyczki miałem opisane co gdzie i jak..wyjelem cała wykładzine na podlodze .połozyłem cała nie pocieta nigdzie i kompletna wiązke..zamontowałem wszystkie glosniki (nie miałem u siebie w tylnych drzwiach wiec w drzwi tez poszła wiazka) oczywiscie nie posiadam orginalnego radia wiec zakupiłem adapter zeby to wszystko uruchomic...powłaczeniu niby wszystko gra ale...jak zaczynam sie bawic balansem lewo /prawo to mimo dania lna lewo i tak prawa strona gra ale duzo ciszej i na odwrót tez tak jest..a najwieksze jaja sie dzieja jak zaczynam redulowac przód /tył ..mam zakres od -15-0+15 i jak daje na zero to ma straszne echo w aucie tak jakby jakies zniekszrtałcenia czy cos..jak daje np na przód to jzu lepiej ale wtedy subwoferów z półki nie slychac..jak dam na tył to niby te suby coś graja ale zas przód je tak czy siak zagłusza/....

dzisiaj porozbierałem tapicerke i sprawdzałem wszystkie kable przy głosnikach i polaryzacji nie pomyliłem..malo tego ..wypiełem suby i dalej echo na pozycji ")" w ustawieniach przód/tył..nastepnie wypiełem głosniki z przodu dalej echo ..i tak wszystko pokolei wypinałem i to echo nie znika i etraz sie zastanawiam co to moze byc???wina radia czy co?najlepiej było by podpiac orginalne radio od bosa i wtedy bym ewentualnie wyeliminował wine np radia...ale zaś zakupic radio , zeby to tylko sprawdzic mija sie z celem...miał kiedys ktos zwas takie echo?..acha wzmacniacz w bagazniku tez mam wpiety tak jak nalezy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...