Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BWE] 2.0 TFSI quattro S-LINE by grzopi


grzopi

Rekomendowane odpowiedzi

Miały być proszkowo ale zapewniono mnie ze tak też będą dobrze pomalowane i wytrzymałe :)
- no ktoś miał dobry pomysł :) myślę że gdybym takie miał to moja 3-letnia córa zawsze chciałaby myć felgi :))

Audi doczekało się nowego termostatu bo okazało się że nie trzyma temperatury

nb5zgtn2.jpg

Wysłany został gwint na na serwis do chłopaków z MXPROFI Suspension (polecam pełny profesjonalizm) jak widać jest w stanie perfect :))

ilj8rsp3.jpg

no i co najlepsze :) zawitało nowe oczko w głowie, zdjęcie kiepskie i auto brudne ale na dniach nowe fotki :))

nk8awpfl.jpg

A4 B8 2.0TDI S-Line 2014 silnik jest jaki jest :)))) ale stan igła :) i teraz mam dylemat grzebać B7 bo po to był robiony silnik i reszta, czy sprzedać i grzebać B8 ??

a może ktoś chętny na moje B7 ?? (bo B8 nie sprzedaje :))

ile mogę wołać za moje B7 jak myślicie???? stan naprawdę bardzo dobry wszystko wymienione co trzeba było, przygotowane pod grzebanie w silniku :))

Edytowane przez grzopi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebać dalej w B7 !!! Ale jak zdecydujesz się sprzedać to mam nadzieję że autko trafi w dobre ręce...... p.s jak bym nie miał swojej już bym do Ciebie jechał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ile mogę wołać za moje B7 jak myślicie????

ori lakier ? ja za mniej niż 40tys bym nie sprzedawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze ori lakier ;)

No to panowie jak ktoś chętny to na razie na forum do zabrania moja Audiczka dla forumowiczów za 39 000 zł ;)

I zmieniło Audi właściciela;) życzę tysięcy kilometrów bezawaryjności :)

Edytowane przez grzopi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Została chociaż na forum? :wink:

No i gratulacje następnej generacji :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może tak odrobinkę się pochwalę, audi trafiło w moje ręce z czego jestem bardzo zadowolony. To moje pierwsze TFSI i muszę przyznać, że robi wrażenie. Wczoraj powrót od grzopiego do domu, 180 km trasy i spalanie na poziomie 8.3 przy prędkościach autostradowych 120-140. Jak na tą wage samochodu, quattro, 200 kuni ;) i przelot silnika wydaje mi się za dobre spalanie, wcześniej jeździłem seatem leonem 1.9 tdi arl po programie na 180/383 i różnica po trasie 2 l na 100 km (6l na 100 w leonie :D) jest naprawdę super wynikiem. Ale cały temat auta zacznę w nowym temacie w odpowiednim czasie. Pierwszy z planów to hamownia i z tego tytułu szykuje się wycieczka do compsportu w celu sprawdzenia kondycji silnika. :) Witam wszystkich raz jeszcze i dozobaczenia na śląskich drogach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzopi gratki B8ki a venom chwal się i działaj w nowym temacie i do zobaczenia na śląskich drogach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...