-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Niestety Darkman nie wywiązał się z umowy nie wysłał ani kupionych przedmiotów ani nie zwrócił pieniędzy sprawa została zgłoszona na policję ;//
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Poprosił o przedpłate a ze człowiek z forum i tak długo tu jest to zaufalem i wysłałem pieniądze :/// i teraz mam problem ehh nikt go nie zna ?? ) Więc tak telefon Darkman-a juz sie nie wlacza ale jak widze na FB jest aktywny mam jego wszystkie dane wiec pozostaje mi nic innego jak zglosic sprawe na policje.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Tak co 3 dni sms ze juz wysyła ba !! Dwa razy już nawet wysłał ale chyba nie do mnie :/// porażka
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Panowie czy miał ktos wcześniej problem z zakupem części od użytkownika Darkman z Grudziądza ?? Czekam na wysyłkę ponad dwa tygodnie i chyba ma z tym problem. ? :/
-
[BWE] 2.0 TFSI quattro S-LINE by grzopi
Oczywiście ze ori lakier No to panowie jak ktoś chętny to na razie na forum do zabrania moja Audiczka dla forumowiczów za 39 000 zł I zmieniło Audi właściciela;) życzę tysięcy kilometrów bezawaryjności
-
Audi A4 B7 2.0 TFSI Quattro by grabiec
No ale teraz już tylko cieszyć się możne ze sprawnego auta jakiś soft będzie ??
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Chyba najczystszy na forum
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
No ładnie ten lip wyszedł w tym kolorze całość mega
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sierotka
Powodzenia w modach, jest co rezać
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Nosz to pornografia
-
Czarne brd quatro ;)
No cukierek bixa zapodaj i będzie malina
-
[BWE] 2.0 TFSI quattro S-LINE by grzopi
Miały być proszkowo ale zapewniono mnie ze tak też będą dobrze pomalowane i wytrzymałe - no ktoś miał dobry pomysł myślę że gdybym takie miał to moja 3-letnia córa zawsze chciałaby myć felgi ) Audi doczekało się nowego termostatu bo okazało się że nie trzyma temperatury Wysłany został gwint na na serwis do chłopaków z MXPROFI Suspension (polecam pełny profesjonalizm) jak widać jest w stanie perfect ) no i co najlepsze zawitało nowe oczko w głowie, zdjęcie kiepskie i auto brudne ale na dniach nowe fotki ) A4 B8 2.0TDI S-Line 2014 silnik jest jaki jest ))) ale stan igła i teraz mam dylemat grzebać B7 bo po to był robiony silnik i reszta, czy sprzedać i grzebać B8 ?? a może ktoś chętny na moje B7 ?? (bo B8 nie sprzedaje ) ile mogę wołać za moje B7 jak myślicie???? stan naprawdę bardzo dobry wszystko wymienione co trzeba było, przygotowane pod grzebanie w silniku )
-
[BWE] 2.0 TFSI quattro S-LINE by grzopi
no i właśnie najlepsze jest to że pasuje niemalże idealnie, dlatego idzie pod hydrografikę bez żadnej obróbki
-
[BWE] 2.0 TFSI quattro S-LINE by grzopi
Dzięki za mile słowa A felgi 19/8,5/et 32 Kilka nowych dodatków się pojawi na dniach - hebelki od Porsche już się robią, pozostaje tylko kwestia koloru, ale raczej pomarańcz w S4 B6 znajomego już siedzą )))) - taki mały gift na przód - i tu był problem jak dokładka na tył, bo s-line się znudził a wchodzi wydech z S4 B7 wiec trzeba więcej miejsca na cztery rurki. Ori dokładka z S4 B7 jakoś tak "grzecznie" wygląda więc przyszło takie coś zobaczymy jak to będzie w "ala carbonie" wyglądać tak to ma wyglądać a jak będzie to zobaczymy może nie popęka przy zakładaniu )))
-
[BWE] 2.0 TFSI quattro S-LINE by grzopi
tak hydrografika, wszystkim zajęła się firma 3dcover z Wrocławia - tak dokładka przód również w "carbonie" - grill był z s4 ale szukałem z rs-a i jest - ramki dokoła szyb idą w okleinę i będą w czarny połysk na dniach nowe foty i nowe mody...