Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sierotka


kedo666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich przedstawiam moje autko po zakupie .


Wyposażenie
- 17 felgi
- Podłokietnik przód / tył
- tapicerka skórzana
- kierownica multifunkcyjna
- czujnik zmierzchu i deszczu
- fotochromatyczne lusterko wewnętrzne
- El. Ustawiane i grzane lusterka zewnętrzne
- podgrzewane fotele
- Tempomat
- Schowek na klucz
- 6-biegów skrzynia
- bixenony
- regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach
- centralny zamek
- 6 poduszek
- Domykanie szyb z pilota
- 4 elektryczne szyby
- halogeny
- wspomaganie kierownicy
-czujniki cofania
-CLH


i kilka zdjęć przed rozpoczęciem przygody z wami :)

crdr5yyw.pnglvae3pwa.png
jwz8vc3x.png



Plany
- wymiana oświetlenia na LED tablica, postojówki i nowe żarówki d1s 4300k Osram
- wymiana rozrządu
- tylne zawiasy automatyczne od s4
- wydech od 1.8 T
- nowy program
- dyfuzor s line
- podłokietnik skóra ori
- tylna klapa bagażnika s line
- końcówki wydechu Ultera
- zderzak s lins
- grill s4 black

- spryskiwacze mgiełkowe podgrzewane
- zawieszenie gwint
- felgi 18-19
- emblematy out
- nowe oponki
- RNS-e
- dystanse przód, tył
- listwy zewnętrzne s line
- listwy wewnętrzne sline

2017

-Nowy komplet tarcz przód , tył + klocki  2017.01.21

 

Aktualne zdjęcia

2mpigl3.jpg

2djp2r6.jpg

2cz7ket.jpg

mwwu8x.jpg

 

                                                                                                                                                                                                                                                                 

Edytowane przez kedo666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

B. ładny, fajny kolor, silnik no i wnętrze :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny egzemplarz ;), dobra baza do modów dorzuć jeszcze coś do planów i powodzenia życzę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany

- wymiana oświetlenia na LED tablica, postojówki i nowe żarówki d1s 4300k Osram

Każdy zaczynał z takimi planami. Jeśli na tym chcesz poprzestać to nie wchodź za często na forum. :decayed:

A tak poważnie lać i jeździć, a w między czasie podglądać inne tematy i zawsze się coś ciekawego znajdzie do modzenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadbane auto z dość fajnym wypasem :wink: podłokietnik masz w szmacie czy to takie złudzenie ?


skrzynia 6 masz? To rzadkość w B7 w 1.9 :-(

Rzadkość szczególnie przed rokiem 2007 :)

Bezawaryjności oraz powodzenia w rezaniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do planów :D , podzielam zdanie afroo, poczekajmy aż zobaczy niektóre wątki :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy dziękuje za miłe opinie skrzynia 6 biegów dokładnie ;) sam byłem zdziwiony, co do podłokietnika faktycznie tak jak kolega zauważył to materiał nie skóra ale spokojnie myślałem już o tym :), na forum jestem od kilku lat i tylko śledziłem wasze postępy i mody i muszę powiedzieć że odwalacie kawał dobrej roboty , moje autko mam od prawie roku i jestem zadowolony chodzi ładnie równo i nic z nim się nie dzieje to też przyczyniło się do zabawy z wami ale i również polepszenie w życiu prywatnym , co do planów to mam kilka ale nie chce tego ujawniać tylko na bieżąco to co będę robił będę wpisywał czyli oświetlenie już jedzie ;) , dzięki za wszystko chłopaki i liczę na to że pomożecie mi bo nie ma co ukrywać amator heh pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie niestety budżet był ograniczony a zależało mi na jakimś wyposażeniu i tym silniku bo 2 takie już w domku mam 1.9 i wszyscy zadowoleni ;)

Ale rozumiem że to rok 2005? Tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czerwiec 2007r i mam skrzynie 5 , z tego co wiem okolo 2008 roku ,pod sam koniec produkcji b7 dawali 6 skrzynie, dlatego mnie to dziwi,chyba że mialeś swapa np. Z 2.0 Tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czerwiec 2007r i mam skrzynie 5 , z tego co wiem okolo 2008 roku ,pod sam koniec produkcji b7 dawali 6 skrzynie, dlatego mnie to dziwi,chyba że mialeś swapa np. Z 2.0 Tdi

Twój się nie załapał.Z tego co czytałem to B7 z silnikiem BRB, zamówione w czerwcu 2007 byly oznaczone jako 1.9tdi eco i byly montowane z skrzynia 6-cio stopniowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czerwiec 2007r i mam skrzynie 5 , z tego co wiem okolo 2008 roku ,pod sam koniec produkcji b7 dawali 6 skrzynie, dlatego mnie to dziwi,chyba że mialeś swapa np. Z 2.0 Tdi

szczerzę to nie zagłębiałem się tak bardzo w to jak ty i historię , jak wspominałem amator jestem podczas kupna przejechałem się na stacje diagnostyczna miernik lakieru wszystko było spoko silnik suchy wszędzie zero wycieków więc brałem , jedna z podpowiedzi może być taka że sprowadzany był z francji i produkowany może to też ma coś do tego tajemniczego tematu dlaczego ja mam 6 biegów , skoro ja staram się rozwiązać wasze zagadki to może wy też mi pomożecie bo jedyne problemy z jakimi się borykam to taki że właściciel nie miał żadnego kluczyka do kanapy tylnej a nawet nie pomyślałem że może być ona na kluczyk podczas zakupu .. ale nadszedł czas przewozu kilku rzeczy i nagle zonk bo trzeba wsadzić kluczyk żeby kanapa się odblokowała , a druga sprawa że od pewnego czasu światła albo mrygają dokładnie xenony i po prostu same gasną moje podejrzenia były 3 czyli wymienić żarówki poprawić ładowanie bo to wyglądało jak jakiś skok napięcia także alternator tak jak by po regeneracji ładowanie polepszone i od razu nowe ako poszło no i wszystkie przewody od lamp i końcówki wyczyszczone i zakonserwowane lecz cały czas to samo mam nadzieje że światła które mają być w pon/wt rozwieją ten problem ;)

Edytowane przez kedo666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamki w kanapie powinieneś otworzyć kluczem głównym ( przynajmniej tak mam w B5 )

Co do przygasania xenon'u to wymieniałeś żarówki i dalej masz to samo ? Jak tak to może przetwornica pada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamki w kanapie powinieneś otworzyć kluczem głównym ( przynajmniej tak mam w B5 )

Co do przygasania xenon'u to wymieniałeś żarówki i dalej masz to samo ? Jak tak to może przetwornica pada ;)

oki mam komplet sprawdzę dzięki ale coś nie bardzo chyba :D na moje ktoś sobie na własną rękę fotele montował bo podłokietnik nie w komplecie od razu coś nie pasuje , a co do świateł zobaczymy jutro mają być .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie przy okazji jakie kody masz wyposażenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie przy okazji jakie kody masz wyposażenia ;)

a jakaś podpowiedź jak to zrobić był bym wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wnęce koła zapasowego masz nalepkę z kodami no chyba, że masz książkę serwisową to tam też znajdziesz nalepkę z kodami :) Potem wpisz sobie w tą stronkę http://www.audiklub.org/wyposazenie.html

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzięki sprawdzę ;)


No to pierwsze graty kupione :Dn3ovdrca.jpg


Pierwsze efekty z pomocą kolegi ZAPi ;)

2gm6r9py.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej sierotka a ja nie spojrzałem a ty z CB jesteś :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...