Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] tylne głośniki-demontaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szukałem i widziałem, że nie tylko ja mam taki problem, a nikt konkretnie nie opisał co i jak, chodzi mi głównie o demontaż tylnych głośników, bo od jakiegoś czasu jeden z nich zaczął strasznie charczeć :confused4:

i tu nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie: czy po wymontowaniu głośniczka będzie można samemu jakoś poradzić na to charczenie czy od razu zakupić nowy?

postanowiłem założyć taki temat aby już nikt nie musiał pytać, więc najlepiej jakby jakaś osoba opisała tutaj jak to się robi :cool1:

pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź :notworthy:

Opublikowano

wg mnie na ta przypadlosc pomoze tylko i wylacznie wymiana na sprawny... jasne ze naprawia sie glosniki ale bedzie to nieoplacalne w stosunku do kupna sprawnego :)

Opublikowano

Ja też proponuję wymianę na nowe głośniczki

Opublikowano
  • Autor

dobra dzięki za poradę ale czy ktoś odpowie na pierwsze pytanie ? :tongue4:

Opublikowano

Najpierw to musisz zlokalizowac przyczynę "charczenia".

Być może charczy bo przewody się lekko poprzecierały, abo luty przy głośnikach popuszczały. Wcale nie musi być szczelony głośnik

Opublikowano
  • Autor

panowie, tak wiem muszę najpierw sprawdzić co się z nim stało, ale jak to sprawdzić jak nie mogę go wyciągnąć ??

czytałem o tym aby wyciągnąć cała półkę ale czy nie można wyciągnąć tylko głośnika ? i jak to zrobić? help :embarrassed:

Opublikowano

Półka jest na zatrzaskach. Musisz wyciągnąć 3światło stopu, zobacz od "spodu" wsadź głowę do bagażnika i zlokalizuj czarne plastikowe zatrzaski. przy fotelach należy delikatnie unieść półkę i pociągnąć do siebie ( do wewnątrz auta )

Opublikowano
  • Autor

a nie da się po prostu wyciągnąć maskownicy i odkręcić głośnik? czy musowo wyciągnąć całą półkę?

chodzi Ci o te środkowe światło stopu?

Opublikowano

ja lutowalem swoj glosnik bez wyciagania polki, czuli lezalem w bagazniku a nogi mi zajebiaszczo zwisasly:) ostatnio wymienialismy kolesiowi zawias i sciagnelismy przy okazji polke. Prosta sprawa, nie mozna nic urwac!:) i dostep do glosnika od razu lepszy!!

w razie W nowy glownik w Aso 70zł.

Opublikowano

mam jedno pytanie poniewaz nie mam wogole tynich glosnikow ale chcialem zalozyc tylko nie wiem gdzie sa ukryte te kable z tylu sciagnalem cala pulke kanape i nie widze zadnych ://

Opublikowano

Takie pytanko jaki rozmiar jest tych głośników przód i tył ? :)

Opublikowano

przod 13 a tyl nie wiem,

Opublikowano

tyl 16 jak dobrze pamietam ale na 99% 16

Opublikowano

ja obstawiam tez na 16 ale rowniez nie na 100% :confused4: ostatnio nawet je wyjmowale, ale za nic nie moge sobie przypomniec jakiej srednicy one byly[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 18:08_________________________________________________

mam jedno pytanie poniewaz nie mam wogole tynich glosnikow ale chcialem zalozyc tylko nie wiem gdzie sa ukryte te kable z tylu sciagnalem cala pulke kanape i nie widze zadnych ://

jak nie masz to mozliwe ze wcale nie miales pewnie nowa instalacja do pociagniecia ale raczej zadna filozofia ja u siebie ciagnalem progami i nie potrzebowalem na to wiecej niz pol godzinki troszke trudniej upolowac jakas szparke zeby dojsc tymi kablami do radia ale w sumie i to jakos idzie
Opublikowano

Ja też spotkałem 16

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.