Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] tylne głośniki-demontaż


malin01

Rekomendowane odpowiedzi

szukałem i widziałem, że nie tylko ja mam taki problem, a nikt konkretnie nie opisał co i jak, chodzi mi głównie o demontaż tylnych głośników, bo od jakiegoś czasu jeden z nich zaczął strasznie charczeć :confused4:

i tu nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie: czy po wymontowaniu głośniczka będzie można samemu jakoś poradzić na to charczenie czy od razu zakupić nowy?

postanowiłem założyć taki temat aby już nikt nie musiał pytać, więc najlepiej jakby jakaś osoba opisała tutaj jak to się robi :cool1:

pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to musisz zlokalizowac przyczynę "charczenia".

Być może charczy bo przewody się lekko poprzecierały, abo luty przy głośnikach popuszczały. Wcale nie musi być szczelony głośnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, tak wiem muszę najpierw sprawdzić co się z nim stało, ale jak to sprawdzić jak nie mogę go wyciągnąć ??

czytałem o tym aby wyciągnąć cała półkę ale czy nie można wyciągnąć tylko głośnika ? i jak to zrobić? help :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półka jest na zatrzaskach. Musisz wyciągnąć 3światło stopu, zobacz od "spodu" wsadź głowę do bagażnika i zlokalizuj czarne plastikowe zatrzaski. przy fotelach należy delikatnie unieść półkę i pociągnąć do siebie ( do wewnątrz auta )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lutowalem swoj glosnik bez wyciagania polki, czuli lezalem w bagazniku a nogi mi zajebiaszczo zwisasly:) ostatnio wymienialismy kolesiowi zawias i sciagnelismy przy okazji polke. Prosta sprawa, nie mozna nic urwac!:) i dostep do glosnika od razu lepszy!!

w razie W nowy glownik w Aso 70zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam tez na 16 ale rowniez nie na 100% :confused4: ostatnio nawet je wyjmowale, ale za nic nie moge sobie przypomniec jakiej srednicy one byly[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 18:08_________________________________________________

mam jedno pytanie poniewaz nie mam wogole tynich glosnikow ale chcialem zalozyc tylko nie wiem gdzie sa ukryte te kable z tylu sciagnalem cala pulke kanape i nie widze zadnych ://

jak nie masz to mozliwe ze wcale nie miales pewnie nowa instalacja do pociagniecia ale raczej zadna filozofia ja u siebie ciagnalem progami i nie potrzebowalem na to wiecej niz pol godzinki troszke trudniej upolowac jakas szparke zeby dojsc tymi kablami do radia ale w sumie i to jakos idzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...