Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jak po zdjęciu głowicy wyglądały kanały - był nagar czy juz dwa rodzaje wtrysku zniwelowały ten problem ?

Opublikowano
  • Autor

Nie było nagaru, trudno mi powiedzieć czy to od wtryskiwaczy, czy nie. Były tylko zawory wypalone, rozrząd w porządku.

Opublikowano

Dzięki kolego , niech służy jak najdłużej bezawaryjnie .

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadł nowy modzik, lusterko fotochrom od WRC :wink:

t8dlinBl.jpg

8Os3mZsl.jpg

lhLV5KYl.jpg

4F0gEfol.jpg

Niestety brak instalacji pod fotochrom :facepalm: Elektryk będzie miał co robić w przyszłym tygodniu :decayed:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

TTWUDuxl.jpg

W najbliższym czasie wpadnie nowy mod, kto zgadnie co to będzie :D

Opublikowano

Zmiana dekorów? :D

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Bristol napisał:

Zmiana dekorów? :D

Zgadza się, rzadko spotykane, nie piano i nie carbon :D Jak myślicie jakie dokładnie? ;)

Opublikowano
10 minut temu, Rems3006 napisał:

Zgadza się, rzadko spotykane, nie piano i nie carbon :D Jak myślicie jakie dokładnie? ;)

Takie jakie ma Kamelus? :D

e24dde320892f392med.jpg

Edytowane przez Bristol

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Bristol napisał:

Takie jakie ma Kamelus? :D

e24dde320892f392med.jpg

Nie, podpowiedź, są podobne do tych które mam założone teraz, ale są wykonane z innego materiału :D

Opublikowano

Czyli pewnie te co planowałem wstępnie. Stal szlachetna. Też dość rzadko spotykane :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, kamelus_ napisał:

Czyli pewnie te co planowałem wstępnie. Stal szlachetna. Też dość rzadko spotykane :thumbup1:

Trafiony zatopiony, dokładnie stal szlachetna :D

j2MwN7zl.jpg

Udało się dorwać w dobrych pieniądzach ;)

Opublikowano

Wygrałem coś? :wink:

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, kamelus_ napisał:

Wygrałem coś? :wink:

Tak, wygrałeś żart... :D

Skarbie co byś zrobiła, gdybym wygrał w lotto?

- wzięłabym połowę i cię zostawiła

- aha, trafiłem trójkę, masz tu 5zł i pa pa

Opublikowano
  • Autor

Dokładny wygląd listewek, które do mnie zmierzają :D

hDGCa4zl.jpg

hI6CJnYl.jpg

CC35Zb4l.jpg

Mają ciekawą fakturę i są ładnie wykończone chromem.

Na koniec przed założeniem wrzucę porównanie starych i nowych, bo niektórzy twierdzą że różnicy pomiędzy plastikowymi a tymi nie ma.

Opublikowano

Proszę Cie to tak jak mi ostatnia ktoś napisał że moje dekory beaufort można hydrografiką zrobić i jest jak oryginał :facepalm:  Taki teorie tu niektórzy sieją że siąść i płakać. Twoje dekory na żywo maja taką jak by strukturę siateczki- super to wygląda. Nie ma porównania do szczotkowanych s-line nie mówiąc już o plastikach. Szkoda tylko że nie występuje konsola środkowa w stali. Oryginalnie z tymi dekorami na konsoli jest black piano.

Opublikowano
  • Autor

No właśnie tak to już jest, ale ja się cieszę że udało mi się dorwać te dekory. A reszta niech gada co chce :)

Kiedyś oglądałem a-piątkę właśnie z dekorami ze stali szlachetnej i myślałem że w mojej też takie będą. Czar prysnął po dotknięciu dekorów, zwykły plastik jak w a3 którą kiedyś miałem. Konsola środkowa i wykończenie przy zegarach też powinno być ze stali, szkoda że nie ma.

Opublikowano
  • Autor

Dekory już na pokładzie, na żywo wyglądają o wiele lepiej niż na zdjęciach :thumbup1:

vX5vpxKl.jpg

q8VDRFWl.jpg

BvBjD26l.jpg

JzjYIohl.jpg

rX8SR0pl.jpg

Tutaj jeszcze porównanie "szczotkowane alu" vs "stal szlachetna":

udTdJ6dl.jpg

5uBgdCTl.jpg

Edytowane przez liquid8p

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dekory są lux  aaa piano w tunel ???? ( mam takie  dekory w A4  )

Edytowane przez dobry1

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, dobry1 napisał:

Dekory są lux  aaa piano w tunel ???? ( mam takie  dekory w A4  )

U mnie w tunelu zostało szczotkowane alu, nie lubię tego piano black.

Opublikowano
  • Autor

Nie widziałem tych dekorów w a4, jak możesz to wrzuć zdjęcia.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.