Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] UWAGA!!!!OSZUST!!!


bar.mag

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ostrzegasz wszystkich, ale w takim razie wklej linki do wszystkich ogłoszeń z otomoto, bo przecież prawie wszystkie samochody mają cofany licznik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega się dowiedział po Vinie, że jego furka była "kręcona" no i teraz ostrzega przed sprzedawcą...

Szkoda , że nie sprawdził tego przed zakupem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega się dowiedział po Vinie, że jego furka była "kręcona" no i teraz ostrzega przed sprzedawcą...

No ale skąd pewność ,że ten sprzedawca w innych autach też ma cofnięte liczniki ?? A tym Audi A4 B7 mógł mieć ,a w innych mogą być faktyczne przebiegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega się dowiedział po Vinie, że jego furka była "kręcona" no i teraz ostrzega przed sprzedawcą...

No ale skąd pewność ,że ten sprzedawca w innych autach też ma cofnięte liczniki ?? A tym Audi A4 B7 mógł mieć ,a w innych mogą być faktyczne przebiegi.

no i skąd pewność że on to zrobił? słyszałem od wielu osób że szwaby też kręcą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i skąd pewność że on to zrobił? słyszałem od wielu osób że szwaby też kręcą :gwizdanie:

Wszyscy kręcą! Szwaby wstawiają całe ćwiartki i sprzedają auta jako bezwypadkowe. Każdy orze jak może. Kilka razy jeździłem do Francji jako kierowca po ciężarówki, więc troszeczkę orientuję się w temacie. Trzeba się odprężyć i przyzwyczaić, to już tak zostanie. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...