Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 Cabrio 1.8T BFB] Kolejny bezdasznik by MarekSWD.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Cześć Wszystkim :)

Po przygodzie z Golfem, która zakończyła się sprzedażą autka (foto niżej) byla spora przerwa w tuningu. 09.12.2015 Kupiłem A4 w Cabrio - prezent na mikołaja :D no i czas zacząć nowa przygodę.

11164571_1434874823495303_23461866387529



MODEL: Audi A4 B6 Cabrio 2003r

SILNIK: 1.8T BFB

MOC: Póki co seryjne 163km

MODY POD MASKA: Na razie brak.

ZAWIESZENIE: Seria

UKLAD HAMULCOWY: Seria

KOLA: 18" RS Look (?) 225/40 Dunlop SportMaxx

NADWOZIE: Seria

WNETRZE: Skóra, el szyby, dach, klima itd

AUDIO: Póki co seria :)

ZMIANY PRZEPROWADZONE: Na tą chwilę brak.

PLANY:

Bliższe:

- Rozrząd, pompa paliwa, polerka lakieru, BOV,

Dalsze:

- Inne felgi, Air ride (bądź na jakiś czas sportowe sprężyny), S-line i może dłubnięcie silnika.



Auto to naprawdę zadbana seria. Sprowadzone ze Szwajcarii w 2012r z przebiegem 115kkm (ostatni wpis w książce serwisowej). Na tą chwilę przebiegu 190kkm.

Poprzedni właściciel we wrześniu regenerował turbinę, do tego wymienił olej i filtry. Kupiony z okolicy więc też jestem pewny za auto.

Na razie pozostaje raczej w serii... Na razie :D


10.12.2015 świeżo po zakupie.

Póki co dwa zdjęcia bo nie było czasu nic więcej, ale na pewno bedą się pojawiać nowe :)

DSC04796.jpg


DSC04799.jpg

Opublikowano

coś "wysyp" tych kabrioletów na forum, w tym roku :kox: bardzo ładne, jak każde b6 cabrio. pokazuj foty środka, jaki wypas?

Opublikowano
  • Autor

coś "wysyp" tych kabrioletów na forum, w tym roku :kox: bardzo ładne, jak każde b6 cabrio. pokazuj foty środka, jaki wypas?

Haha dziękuję :-)

Środek w skórze, klima, el itd. Radio CD ori.

W planach fotele sline i radio z navi, ew cały system bose.

Mega pytanie, czy zawias że zwykłej budy b6 pasuje do Cabrio? Sprezyny itd...

Opublikowano

trudne pytanie. myślę, że nikt nie próbował na forum.. bo strasznie mało cabrio u nas. trzeba by było poszukać po ETCE, po numerach.

Opublikowano
  • Autor

Mam pewien problem, otóz wczoraj po ok 20km jazdy wjechałem na parking, wrzuciłem wsteczny i zapaliła mi się żółta kontrolka silnika. Auto jeździ normalnie, ale kontrolka się nadal świeci. Jakiś pomysł co to może być ?

Druga sprawa, zapala mi się sensor oleju (?), generalnie poprzedni właściciel wymienił olej we wrześniu, dzisiaj rano dolałem prawie litr a wieczorem znowu się to zapaliło, nie wiem co to może oznaczać. Ktoś miał już taki problem ?

Poniżej zdjęcie licznika gdzie widać oba "problemy"

12364200_1184546231574109_2003508947_o.j

Opublikowano

coś "wysyp" tych kabrioletów na forum, w tym roku :kox: bardzo ładne, jak każde b6 cabrio. pokazuj foty środka, jaki wypas?

Haha dziękuję :-)

Środek w skórze, klima, el itd. Radio CD ori.

W planach fotele sline i radio z navi, ew cały system bose.

Mega pytanie, czy zawias że zwykłej budy b6 pasuje do Cabrio? Sprezyny itd...

Tak, przerabiałem temat, tylko kolor sprężyn bierz pod uwagę:)

Mam pewien problem, otóz wczoraj po ok 20km jazdy wjechałem na parking, wrzuciłem wsteczny i zapaliła mi się żółta kontrolka silnika. Auto jeździ normalnie, ale kontrolka się nadal świeci. Jakiś pomysł co to może być ?

Druga sprawa, zapala mi się sensor oleju (?), generalnie poprzedni właściciel wymienił olej we wrześniu, dzisiaj rano dolałem prawie litr a wieczorem znowu się to zapaliło, nie wiem co to może oznaczać. Ktoś miał już taki problem ?

Poniżej zdjęcie licznika gdzie widać oba "problemy"

12364200_1184546231574109_2003508947_o.j

Jeśli stan oleju jest ok, to wyjścia są 3:

1. uszkodzony czujnik oleju

2. uszkodzona wiązka czujnika oleju

3. uszkodzony czujnik otwierania pokrywy silnika.

Opublikowano
  • Autor
Na razie spokojnie :)

Dzisiaj była wizyta u mechanika - spokój na kolejne 60tys km :) . Kompletny rozrząd z pompą wody, pasek osprzętu i sprzęgiełko alternatora zrobione.

Ponadto przejrzeliśmy auto. Hamulce bdb, zawieszenie zero luzów itd. Generalnie wszystko w wyśmienitym stanie.


Wizualnie też co nieco się zrobiło. Wpadła nowa rolka, auto wygląda o niebo lepiej wg mnie :) Brakuje jeszcze gleby i dystansów na tył.

Póki co jedna fota z garażu.

12387927_1187721511256581_1460399768_n.j

Opublikowano

Poleruj rolke, będzie dobry kot!

wyslane przy pomocy zdartego nankanga

Opublikowano
  • Autor

Środę mam wolną to rano umyje dziada i trochę nawoskuje bo w końcu chce foty porobić :-D

Póki co mam dylemat z radiem. Przeróbka na 2DIN czy dobre 1DIN kupić...

Środę mam wolną to rano umyje dziada i trochę nawoskuje bo w końcu chce foty porobić :-D

Póki co mam dylemat z radiem. Przeróbka na 2DIN czy dobre 1DIN kupić...

Opublikowano

Tylko 2 din i nie myślę o RNS-e. Widziałem lepszą ofertę stacji dedykowanych do AUDI z systemem Android.

wyslane przy pomocy zdartego nankanga

http://navipremium.pl/

wyslane przy pomocy zdartego nankanga

Opublikowano
  • Autor

A sporo rzeźby z przerobieniem panelu?

Opublikowano

Tylko 2 din i nie myślę o RNS-e. Widziałem lepszą ofertę stacji dedykowanych do AUDI z systemem Android.

wyslane przy pomocy zdartego nankanga

http://navipremium.pl/

wyslane przy pomocy zdartego nankanga

Co masz dokładnie na myśli?

naciepane z tapatalka

Opublikowano

Rns jest przestarzała i drogą konstrukcja w podobnej cenie można dostać radio dedykowane do naszych aut, spełniające wymagania użytkownika pod podanym linkiem do strony dowiesz się więcej.

wyslane przy pomocy zdartego nankanga

Opublikowano
  • Autor
Foteczki z wczoraj :)

Za pare dni leci na pełną korektę lakieru i dopiero wtedy będzie mega.


image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg


image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg


image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg


image.jpg image.jpg 15_kopia.jpg

Opublikowano

śliczny, proponuję wrzucić tylne lampy z b7, co o tym sądzisz?

Opublikowano
  • Autor

śliczny, proponuję wrzucić tylne lampy z b7, co o tym sądzisz?

Nie brałem pod uwagę... Póki co szukam jakiegoś gwintu z lepszej półki tak żeby już na przyszłość był pod Aira. Zastanawiam się jeszcze czy nie zmienić skóry na czerwoną... Ew samych przednich siedzeń na S-line i kiery na 3 ramienną.

Orientuje się ktoś może czy jak mam teraz fotele ustawiane ręcznie i podgrzewane, to czy w aucie będzie ori wiązka pod stołki sterowane elektrycznie ?

Opublikowano

Bardzo ładne cabrio widzę że lakier i wnętrze zadbane. Niestety w moim A4 B6 sedan przyciski są trochę podrapane. Jako ciekawostkę dodam że mam jeszcze czarne cabrio na bazie Audi 80. Czekam na sezon.

Edytowane przez KORU

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Trochę się podziało :)
Pełna korekta lakieru wraz z powłoka ceramiczną Nanolex Si3D+Nanolex Ultra Glass. Ponadto czyszczenie i impregnacja dachu. Dodatkowo pełny detailing wnętrza, pranie tapicerki i podsufitki wraz z czyszczeniem skóry.
Pół na pół:
12467872_860050827444463_1658013855_n.jp
Parę zdjęć z dzisiaj, na szybko telefonem. Może w weekend strzelę parę fajnych fotek.
12360107_861037314012481_475603614743150 12360113_861037334012479_124315643601041
12508874_861037210679158_177452511452439 12512528_861037190679160_311824249523260
Robione w GTI Auto Spa, serdecznie polecam !

Cabrio dzisiaj miało pierwsze mycie po nałożeniu powłoki. Zrobiłem też parę fotek, ale na żywo prezentuje się o wiele lepiej.

Ponadto w garażu już leży gwint KW.

DSC04904.jpg DSC04906.jpg DSC04908.jpg
DSC04912.jpg DSC04914.jpg DSC04918.jpg
DSC04923.jpg DSC04924.jpg DSC04926.jpg
Opublikowano

Czekam na efekt po montażu! :)

wyslane przy pomocy zdartego nankanga

Opublikowano
  • Autor

Czekam na efekt po montażu! :)

wyslane przy pomocy zdartego nankanga

Może koło marca go wsadzę:D

Swoją drogą, jesteś w stanie podesłać mi foty jak przerobiłeś tą dokładkę i jak dokładnie ją montować ? :D Podbiorę pomysł do mojego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.