Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 Cabrio 1.8T BFB] Kolejny bezdasznik by MarekSWD.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaraz porobie zdjęcia i wyślę ci na pw

wyslane przy pomocy zdartego nankanga

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Trochę się dzieje :)

Wpadł gwint KW i auto już ładnie leży... Miało być dzisiaj myte i zdjęcia robione, ale niestety pogoda nie pozwoliła :(

12737046_1227583120603753_1062002208_o.j
12737111_1227583107270421_462853043_o.jp
12754937_1227583163937082_1120973836_o.j
Opublikowano

będzie kosa w sezonie :kox:

Opublikowano

Pięknie siadła :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jak fundusze pozwolą to może i air wpadnie na sezon :)


Dzisiaj mam dzień wolny to wyczyściłem auto i strzeliłem parę fotek. Myślę nad felgą na sezon... 18" lub 19". Chodzą mi po głowie RH ZW3/4, speedline lub ew jakieś Dare ala Vossen. Ponadto dylemat czy inwestować na ten sezon w Air'a czy też w felgę. Jakby nie patrzeć mam kompresor, butlę itd. brak tylko okuć. Najchętniej wsadziłbym i aira i felgę ale czy fundusze pozwolą :/

Czekam na wasze opinie odnośnie auta, zdanie na temat felg które byście tu polecili i odnoście wyboru koło czy air. No i zapraszam do przeglądania fotek :)

DSC04998.jpg DSC05003.jpg DSC05007.jpg DSC05013.jpg
DSC05023.jpg DSC05031.jpg DSC05035.jpg DSC05039.jpg
DSC05040.jpg DSC05044.jpg DSC05048.jpg DSC05050.jpg
DSC05051.jpg DSC05052.jpg DSC05056.jpg DSC05060.jpg
DSC05066.jpg

Cześć

Pierwszy dzień wiosny, a pogoda tragiczna to i czas na rozmyślania... O felgach :D

Dylemat nr1... 19" czy 20:

Dylemat nr2... Jaka felga. Osobiście myślę nad Ispiri CSR4 19" 9,5j. Pakował ktoś może coś szerszego do Audi ? Jakie et itd żeby felga była na równo ?

Opublikowano

Temat kół przerabiaj z H4mm3R'em

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Żadne mi do Cabrio nie podchodzą.. do tego auta ciężko dobrać fajne koło. Taka bryła auta ;/

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

https://m.facebook.com/groups/551361438212019?view=permalink&id=1333568786657943

W komentarzach Vt

Mała aktualizacja :)
Kilka zdjęć z weekendowego zlotu w Bolkowie.
DSC06016.jpg DSC06028.jpg
DSC06033.jpg DSC06036.jpg
Co do zmian, to wpadła nowa felga na ten sezon - Ispiri CSR4 19" 9,5j + opony 225/35. Co do samego koła, to przyznam że bałem się tego połączenia i kupowałem je z duszą na ramieniu, ale wyszło przemega (przynajmniej ja tak uważam :D ) Ponadto pod przedni zderzak zawitała dokładka z Cupry co wg. mnie dodało auto charakteru a do środka powędrował Windschot. Cabrio zostało jeszcze umyte na zewnątrz i wyczyszczone w środku, ale to chyba oczywiste :)
Opublikowano

widzę te zagięcia na dachu to u każdego się robią :/ Audi się tutaj nie popisało..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Gwint już skręcony, foty popstrykane.

Plany:

- Fotele i kiera S-line, ogarnąć wnętrze itd.

- Air :)



DSC06125.jpg DSC06127.jpg DSC06128.jpg DSC06131.jpg


DSC06135.jpg DSC06141.jpg DSC06143.jpg DSC06147.jpg


DSC06149.jpg DSC06150.jpg DSC06152.jpg DSC06158.jpg


DSC06164.jpg DSC06172.jpg IMG_3204.jpg IMG_3207.jpg
Opublikowano

zacnie siedzi na tych felgach, dla formalności daj zdjęcie środka :wink:
w przyszłym sezonie jako drugą bude taką właśnie będę chciał na letnie urlopy :kox:

Opublikowano

Niedługo będzie ładne 2.4v6 na sprzedaż :whistling:

Na aucie to koło wygląda lepiej, zwracam honor :good:

Opublikowano
  • Autor
Parę nowych fotek z soboty :)


Opublikowano

lubię to! nie myślałeś żeby coś zrobić z ramką szyby przedniej, żeby okleić czy coś? ja ciągle się zastanawiam.. ale dobrać taką niebieską folię chyba będzie ciężko, a na czarno nie wiem jakby to wyglądało :/

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Myślałem nad czarnym albo carbonem ale chcę zrobić gładki zderzak na przyszły sezon a wtedy ten chrom się mega będzie z tym komponować.

Na ten sezon chyba jeszcze będzie airride :-D

Odgrzewam temat :D

Air prawie kompletny, nie ma tylko okuć. Całość będzie na podzespołach Accuair. Tylko muszę w końcu urlop wziąć, ogarnąć zabudowę w bagażniku itd haha :D

Na tą chwilę robi się DP, wywalam kata a potem może przelotka na 3".

PS: Ktoś się wybiera do Zatoru na Energylandia Car meeting ?

13667954_589809437888061_858160101536842

:)

Mała rzecz a cieszy...

13987283_1357720584256672_588239061_o.jp

Opublikowano

Myślałem nad czarnym albo carbonem ale chcę zrobić gładki zderzak na przyszły sezon a wtedy ten chrom się mega będzie z tym komponować.

Na ten sezon chyba jeszcze będzie airride :-D

Odgrzewam temat :D

Air prawie kompletny, nie ma tylko okuć. Całość będzie na podzespołach Accuair. Tylko muszę w końcu urlop wziąć, ogarnąć zabudowę w bagażniku itd haha :D

Na tą chwilę robi się DP, wywalam kata a potem może przelotka na 3".

PS: Ktoś się wybiera do Zatoru na Energylandia Car meeting ?

13667954_589809437888061_858160101536842

:)

Mała rzecz a cieszy...

13987283_1357720584256672_588239061_o.jp

Ja jade na zator :) Na integracji w wodzisławiu sie nam nie udało trafić to moze tam sie zobaczymy :)

Opublikowano

Masz dziwny gust do felg, mi dwa komplety nie siadają :( ale jak to mówią o gustach się nie dyskutuje. Autko ładne powodzenia w modach, pozdrawiam :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Kilka fotek ode mnie :) Tym akcentem w zasadzie zamykam sezon.

14599702_1413856465309750_1654584247_o.j 14600633_1413856425309754_976212172_o.jp 14618825_1413856428643087_1136211302_o.j


14625734_1413856421976421_190743882_o.jp 14625752_1413856585309738_496291570_o.jp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.