Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PAS PRZEDNI czy PASUJE?


paul08

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy w odpowiednim dziale zadaje pytanie (mam nadzieje że nie dostanie mi się za to), chodzi mi o pas przedni kompletny do A4 B7 1.8T automat czy pasuje od A4 B7 TYLKO 3.2 FSI też automat tu jest link

http://allegro.pl/pas-przedni-kompletny-audi-a4-b7-3-2fsi-automat-i5287380480.html

pas i belka pewnie pasują a co z chłodnicami i czujnikami będzie wszystko razem współpracować?
a tak z ciekawości to pas od B6 nie pasuje do B7?
Z góry dzięki za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłodnice raczej nie będą pasować.

tak patrze na zdjęcia i wydają i wydają się "identyczne" sam nie wiem czy pasują :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od b6 100% nie pasuje,1.8t ma na dole rurę turbo i może nie pasować do fsi ,np w b6 pas do 1.8t pasuje tylko od 1.9tdi i odwrotnie,myślę że w b7 będzie tak samo,co do automatu różni się tylko chłodnicą ,która w automacie ma wejścia do chłodzenia skrzyni ,a w manualu ich brak


Paweł przyjrzałem się temu od 3.2 i na 100% jest inny ,ja bym szukał od 1.8t lub 1.9tdi ,inne raczej nie podejdą ,nie wiem jeszcze jak 2.0tdi,szukaj używki bo nowe zamienniki to badziew

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc, jak dzwonię i pytam handlarzy to jest cisza i potem zastanowienie a na końcu nie wiem czy pasuje a w ogłoszeniu napisane że doradzi bo sprzedaje tylko audi i na wszystkie części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 / B7 nie pasuje

R4 benzyna / diesel pasują dla ale tylko dla jednostek uturbionych. pasy wolnossacych nie mają miejsca na rurę poprzeczną turbiny.

V6 / R4 nie są wymienne. za wyjątkiem silnków wolnossących. 1.6, 2.0, 3.0 3.2 FSI - żaden z pasów nie posiada rury poprzecznej dolotu jaka jest w jednostkach z turbosprężarką.

uwaga na pasy z allegro, ze swiecą trzeba szukać pasa niespawanego... nie kupowałbym jeżeli nie ma możliwości obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...