Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koszt wymiany pompy oleju


petrosdbz20

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do wymiany pompy oleju. Jakiego kosztu powinienem się spodziewać? Chodzi mi o to, żeby nie dać się naciągnąć, ale też, żeby nie było podejrzanie tanio. Czy przy wymianie pompy należy jeszcze jakieś elementy wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do wymiany pompy oleju. Jakiego kosztu powinienem się spodziewać? Chodzi mi o to, żeby nie dać się naciągnąć, ale też, żeby nie było podejrzanie tanio. Czy przy wymianie pompy należy jeszcze jakieś elementy wymienić?

w zaleznosci od mechaniora ale to nie sa male pieniadze jak nie robisz u znajomka.... ja tez mialem wymieniac.... nawet kupilem u dzika pompe febi a okazalo sie ze napinacz no i pompa mi sie teraz ostała.... mam ja jeszcze do schandlowania ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200-250 liczą za zwalenie miski do tego zabawe z pompa plus minus 100, szacunkowo możemy podać kwotę 300-400zl w zależności od mechaniora lokalizacji i napotkanych problemów po drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za robote zapłaciłem 200zł ale wymieniałem przy okazji wszystkie filtry, olej i bodajże jeszcze jakiś glamot mały :)

+ Założyłem pompę FEBI 30k zrobione i bezproblemowo na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za robote zapłaciłem 200zł ale wymieniałem przy okazji wszystkie filtry, olej i bodajże jeszcze jakiś glamot mały :)

+ Założyłem pompę FEBI 30k zrobione i bezproblemowo na razie

Cześć. Ja za nową pompę płaciłem 250 zł do tego wymiana oleju i filtry, czyszczenie miski w sumie wszystko uczyniło mnie 600 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...