Treść opublikowana przez matush101
-
[B7 1.9 TDI] Czy warto kupić takie auto z tym silnikiem ?
Tak są w 1.9tdi w 6 skrzyni ja sam posiadam polecam na trase
-
pomocy auto kręci nie chce palić
Powinien być z tyłu koło grodzi nad katalizatorem.
-
Kontrolka oleju lubi się czasem zapalić
A sama pompa ile kosztowała?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Ja mam 1,8 i na 15 tys km dolewam litr oleju i tak już od kiedy go kupiłem.
-
AEB + stag300 przełącza się na benzynę
Może gaz był słabo kaloryczny.
-
Kontrolka oleju ADR
Szkoda silnika i sprzęgła atrakcja z jazdy żadna.
-
Kontrolka oleju lubi się czasem zapalić
A zaczął ci coś brać oleju?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Lol aż 1,5 litra na 1000 km masakra
-
Kontrolka oleju ADR
Nie wierze jak jest to możliwe. Ja min 60- 70 km/h i dopiero 5 bieg.
-
Gigantyczne bicie
Bardzo prawdopodobne że to tarcze hamulcowe. Ewentualnie luzy w drążkach kierowniczych.
-
przełacza sie na benzynę podczas przyspieszania
Jedź do gazownika
- Kontrolka oleju ADR
-
Jakie wtryskiwacze
Jak będziesz systematycznie wymieniał filtry i tankował gaz na dobrych stacjach to tak.
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Spróbuj wymienić czujnik poziomu oleju.
-
[ADR] Czerwona kontrolka oleju :/
I co się okazało co było przyczyną tej kontrolki?
-
przełacza sie na benzynę podczas przyspieszania
Polecam Staga.
-
Jakie wtryskiwacze
Dobry wybór.
-
Jakie wtryskiwacze
Będziesz śmigał
-
Uciekający płyn chłodniczy
Standardowa usterka tez tam miałem nieszczelność. A najgorsze że tego nie widać.
-
Wyciek oleju z pod uszczelki...
Nio standardowo zaciąga zapach spalonego oleju do środka. To nic poważnego ale niestety czasami denerwuje ten zapach
-
Ubywa Olej, ubywa płyn chłodzący, biały dym na zimnym.
Nio mogła pójść uszczelka pod głowicą ale wcześniej tak jak kolega napisał wyżej poszukaj nieszczelności może to akurat coś innego.
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Po prostu zatrzesz silnik
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Więc zostaje ci na razie tylko dolewanie oleju.
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
Oj z napędem quattro to prawdziwy rarytas i jeszcze wersja S-line
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
2,0 TDI bez DPF trasa do 120 km/h - 6 litrów miasto -7,5 litra Laczki standard