Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 by Orgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Prezentuje moje auto, a wlasciwie jego kawalek jednym zdjeciem zeby nie bylo, czy jakas wiocha czy cos :P
Ogolnie gwint FK, 19 cali 8,5 215.35.19 et 32
Plany: air ride. zmiana przodu na s-line


http://www.directupload.net/file/d/4200/iyceq9dj_jpg.htm
iyceq9dj.jpg

Edytowane przez Orgi

Opublikowano

Ładnie się prezentuje na tym alu :thumbup1:

Opublikowano

Ładny avancik :wink: jak dorzucisz s-line będzie malina :thumbup1:

PS. Rozbuduj pierwszy post bardziej ;) i wrzuć fotki na jakiś inny serwer hostingowy żeby widać było zdjęcia a nie linki do nich ;)

Opublikowano

Elegancja..
Felunek robi robote :wink:
Mozesz podeslac jakies dane Felg na pw? Bede wdzieczny elo :hi:

Opublikowano

Kolorek chyba taki sam jak u mnie :) kupowałem jako czarny a przyjechał taki i jestem bardzo zadowolony. Pięknie się mieni w zależności od światła... Maska taka wypolerowana że chmury odbija czy jakaś klepana? No i co to za felga? Wygląda jak mercedesowska :)

A sory nie zauważyłem pajączków aidi na felgach. Bardzo ładny wzór. Pierwszy raz widzę

Opublikowano
No i co to za felga? Wygląda jak mercedesowska :)A sory nie zauważyłem pajączków aidi na felgach. Bardzo ładny wzór. Pierwszy raz widzę

Lorinser z Merca + dekielki Audi.

Ładny avant. Kolor elegancki. Rozbuduj pierwszy post o więcej informacji, jakieś plany na przyszłość i fotki.

Szerokości. : )

Opublikowano

jesteś zadowolony z tego FK?

Opublikowano

koło fajne..niby proste ale mocno pasuje :) Kupiłeś z dokładką od Cupry czy sam montowałeś ? dużo rzeźby ? Pytam bo już zamówiłem dokładke:)

Opublikowano
  • Autor

no zdjecia sa jakie sa poniewaz jestem nowy i nawet nie wiem jak to zrobic
Co do gwintu FK tak jestem zadowolony,
Dokladke sam montowalem 10 dobrych wkretow, zadnego wycinania, idealnie pasuje
Felga: Oryginalna audi prawdopodonie z nowej A5, z oponami mnie wyszlo 6000zl 8,5 cala et32 19 (ogolnie bym sprzedal bo juz mi sie znudzila)
Ogolnie auto jest cale wiec chyba sie tak blyszczy
Zdjecia beda jak wroce do PL, niestety tylko jedno mam na tapecie :)

PS: jestem nowy na forum i szukalem cos o lampach przednich, niestety nie znalazlem nic, chcialem zmienic z zwyklych na xenony/bixenony jest jakis temat? albo jakas podpowiedz co musze zrobic? i jeszcze jedno: montowal ktos air ride robionego przez siebie ewentuanie kogos kogo mogl bym sie doradzic?

Edytowane przez Orgi

Opublikowano

Ja montowałem sam ale w A3 Sportback ...system montażu pewnie podobny ale wyjścia buda/zew zapewne gdzie indziej oraz poduchy z okuciami....osobiscie polecę ci Czesława ...może "chwilę" mi to zakuwał ale szczelność 1000% ...3 tyg auto stało na samej górze ( miałem drugi dupowóz ) i nic a nic na manometrze nie spadło....także polecam :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jebitny kolorek :D

Opublikowano

Chetnie odkupie ten felunek :) jakbys byl zainteresowany podeslij cene na PW

Opublikowano

ladne te kola,w pierwszej chwili myslalem ,ze w linku ogloszenia na jednym zdjeciu jest tyl z b6(myslslem ze to twoj :facepalm: )

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tia kola sprzedane juz :) a b6 to mojego kolegi przyjechał na przymiarkę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.