Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbina z CGLC 177km do CAGB CAGA czy pasuje p&p

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 
W dniu 5.09.2021 o 20:10, kamilch-1984 napisał:

No i tyle w temacie ? 

I co udało się? 

Tak udało się ? Przynajmniej u mnie ?

Edytowane przez kamilch-1984

 

 

Konwersujesz sam ze sobą?   :decayed:

Opublikowano
3 godziny temu, Rabbi napisał:
 

Tak udało się ? Przynajmniej u mnie ?

 

 

 

Konwersujesz sam ze sobą?   :decayed:

Tak wyszło,byłem pewien że jeszcze ktoś ciągnie ten temat :grin:

Opublikowano

To mozna prosic o spis co trzeba bylo przerobic zeby wrzucic turbo z CGLC ? 

Opublikowano
3 godziny temu, soul87 napisał:

To mozna prosic o spis co trzeba bylo przerobic zeby wrzucic turbo z CGLC ? 

Jaki spis ? Dajesz auto do firmy,która zajmuję się tuningiem i tyle w temacie :wink: No dobra jedyne co zrobiłem to kupiłem turbo cglc i intercooler,który sam założyłem,żeby obniżyć koszty.  

Resztę zrobił "MT SERWIS" 

Ps. A reszta zgadza się z wcześniejszymi komentarzami.  Od strony wydechu rozwiercasz  otwory flanszy . Zasilanie oleju turbo, trzeba zrobić nowe (są firmy które zakuwają przewody w oplocie) .Spływ oleju zostaje. Gdzieś,ktoś pisał,że działanie gruszki turbo cglc jest odwrotne niż w caga. Nie było u mnie takiego zjawiska .

Edytowane przez kamilch-1984

Opublikowano

Rozumiem ze chodzi o flansze filtra DPF / katalizatora ? tzn otwory na sruby ?  Co do przewodu turbo to ciekawe czy zamiast zakuwac przewod itp mozna go wymienic na taki od silnika CGLC wlasnie

Turbo z CGLC dzialalo jak stare dopoki nie zrobiles strojenia ? 

Opublikowano
Godzinę temu, soul87 napisał:

Rozumiem ze chodzi o flansze filtra DPF / katalizatora ? tzn otwory na sruby ?  Co do przewodu turbo to ciekawe czy zamiast zakuwac przewod itp mozna go wymienic na taki od silnika CGLC wlasnie

Turbo z CGLC dzialalo jak stare dopoki nie zrobiles strojenia ? 

Powiem tak. Przewaliłem cały internet w poszukwianiu i porównywaniu części,które mógłbym zmienić a nie dorabiać. Oczywiście mogłem coś przegapić.  Więc próbuj,kupuj,porównuj może akurat :wink:

Zakuty przewód olejowy z końcówką (patrz zdjęcie) możesz kupić gotowy. Jedynie co jest Ci potrzebne to rozmiar gwintu zasilania w turbo cglc (chyba 14 x1,5) i rozmiar gwintu od drugiej strony przewodu (od strony silnika) Do tego śruby tego typu (patrz zdjecie),zależy też od miejsca jakie tam masz .

 

Wiele pytań pada na przewód zasilania.Jakiej ma być średnicy. Pisałem w tej sprawie do firmy Garett. W odpowiedzi była taka informacja. Turbosprężarki na łożyskach ślizgowych nie potrzebują restryktora oleju,tylko odpowiedni przewód spływu. 

 

 

Screenshot_20211108-113035_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20211108-113202_Samsung Internet.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

@kamilch-1984 After you installed the turbo did you had error related to actuator sensor until you remapped it?

Czy po zainstalowaniu turbo wystąpił błąd związany z czujnikiem siłownika, dopóki go nie zmapowałeś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.