Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podsufitówka


Krzysztof78

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się z prośba o pomoc w naprawie dwóch miejsc na suficie mojego Audi.

Aby nie oddawać do warsztatu jak naprawić to samemu. Chyba że takie rzeczy to tylko serwis. Jeśli nie to jaki sposób przyjąć? Jaka metodę? No i oczywiście jaki klej aby nie powstały ewentualne plamy. Nie wiem jak dodać zdjęcia dlatego tylko opis problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku auta w takim wieku jeżeli odpada samo to raczej nie do uratowania. Gąbka pod tkaniną całkiem już zdegradowana i się sypie. Można próbować podklejania ale stawiam, że nie da to akceptowalnego efektu. W moim z '96 tylko patrzę kiedy zacznie lecieć i wtedy kleję nową na czarno - bez kombinowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro odkleja się w jednym miejscu to jak tylko ją ruszysz to odklei się prawie cała i będzie wisieć jak worek. Szukaj nowej podsufitki lub oddaj tą do obklejenia nowym materiałem bo masz bardzo małe szanse na zrobienie tego tanim kosztem samemu żeby to jakoś wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej oddać do naprawy zrobią ci to raz a dobrze a kupisz i możesz mieć po jakimś czasie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile kosztuje taka nowa tapicerka ile trzeba przygotować gotówki? a może zna ktoś takiego tapicera na terenie Trójmiasta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z forum robił to chyba za jakieś 200-300zł o ile się nie mylę. Tylko że musisz znaleźć kogoś w okolicy bo raczej nikt nie podejmie się wysyłki.

Zapytaj kolegi Reggi: https://a4-klub.pl/index.php?/user/1978-reggi/

https://www.facebook.com/pg/BM-Customs-167897609909123/about/?ref=page_internal

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w kombiku 99rok w wakacje obwisła jak wór. Myślę o flokowaniu... Ktoś brał już pod uwagę taką operacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...