Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wejście usb - radio


Makos_9507

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ciężko mi sprecyzować nazwę tego tematu, ale z tego co patrzyłem to nigdzie nie znalazłem tego typu temat. Posiadam radio chorus II, kaseciak. Boli mnie trochę ten fakt, bo jeszcze z płyty CD przeżyłbym... I oczywiście mój problem polega na tym, że chciałbym zrobić, kupić coś, dzięki czemu mógłbym swobodnie słuchać sobie muzy z pendrajwa (ewentualnie karty sd). Mógłbym zakupić radio, nawet mam pioneera, ale chciałbym też zachować oryginalny wygląd... Mam transmiter FM, ale są lekkie zakłócenia i dzwięk jest zupełnie inny niż oryginalny z radia... Są też emulatory cd, inaczej zwane carlinkami, ale ich cena trochę mnie przeraża... Znacie jakieś urządzienia, dzięki którym można słuchać muzy z pendrajwa lub karty sd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też brałem to pod uwagę, ale jednak byłbym za możliwością słuchania muzy z pendrajwa lub jak wcześniej wspomniałem - karty SD, za dużo zachodu jest z tymi płytami, kupować ciągle i nagrywać na nowo, na pendrajwie zmieści się duuuuuużo więcej i jest o wiele wygodniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kup Yatoura i masz MP3 z karty lub pendriwa.

Np. ten

http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-audi-seat-skoda-vw-xcarlink-12p-i5235211100.html

Ewentualnie używki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebym gdzie kolwiek znalazł używkę to bym brał bez zastanowienia... A tak kurde cały czas się zastanawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie używka (w sensie taniej...), bo jakby nie patrzeć to tylko i wyłącznie głupie słuchanie muzy z pendrajwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...