Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW e60 520i chudego.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ile to Ci nie napiszę,jedni twierdzą że 33-35 koła trzeba dać natomiast dla niektórych to zdecydowanie za mało bo BMW musi swoje kosztować.Jesteś zainteresowany kupnem to musisz odwiedzić forum tematyczne o tym aucie i tam się wszystkiego dowiesz.Jak brat napisał,stołki grzane są elektrycznie sterowane z pamięcią.

Wysłane z Nexusa 6

Opublikowano

33-35 koła za taką wersję jak Twoja z początków produkcji ? :grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

Nie no,z większym motorem.Za swoją dałem 32.700zł,plus pakiet startowy to mnie prawie 35 wyniosła.

Wysłane z Nexusa 6

Opublikowano

To trochę przepłaciłeś :)

Opublikowano
  • Autor

Trochę ich obejrzałem i nie sądzę.

Wysłane z Nexusa 6

Edit.

Dziś ładny dzień więc mycie i sprzątanie.

bfba7c105d7bbb6365784178a4a244a3.jpg

cece13f0c3d30afa1f1216a2ed1ed41f.jpg

4150d5bd5ef8e19538c6bc77e325dbe2.jpg

02b765c344112e23eae1fb23b8c901fc.jpg

Edytowane przez chudy13101980

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

z roku na rok ceny sie zmieniaja.... zobaczymy jak za rok sie beda kształtować....

zastanawiam sie jeszcze nad E90 ale tam jest problem, gdyż nie ma wneki na koło zapasowe.... w E60 chyba jest normalne?

Opublikowano
  • Autor

Pewnie że ceny się zmniejszą.Wnękę mam ale koła już nie.Sam brałem pod uwagę również e90 ale po przejechaniu się tym i tym bez wahania wybrałem e60,w e90 jest mało miejsca,wszystkie te elementy typu podłokietnik są znacznie mniejsze.

Wysłane z Nexusa 6

Edytowane przez chudy13101980

Opublikowano

no E90 to takie Audi A4 a E60 to A6 :-)

jak wneka jest to juz połowa sukcesu bo jest gdzie butle zmieścic ;-)

musze sie przejechać jednym i drugim....


powiedz mi jak z połykaniem oleju w ciebie w silniku?? czytałem, że silnik tak jak i 2.5 czy 3.0 lubi zżerać olej....

Opublikowano
  • Autor

Od zmiany nie dolewałem jeszcze ale zrobiłem dopiero ze 3 tysiące,gdy patrzę na bagnet to ubyło gdzieś ze 300ml więc nie jest źle,nawet jak weźmie litr na 5 tysi to będę happy.

Wysłane z Nexusa 6

Edytowane przez chudy13101980

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Od zmiany nie dolewałem jeszcze ale zrobiłem dopiero ze 3 tysiące,gdy patrzę na bagnet to ubyło gdzieś ze 300ml więc nie jest źle,nawet jak weźmie litr na 5 tysi to będę happy.

Wysłane z Nexusa 6

Nie masz opcji w navi sprawdzić poziom oleju ?

Opublikowano
  • Autor

Nie,tylko bagnet.

Opublikowano

Yyy dziwne. U mnie w E91 mam w Business w opcjach serwisu poziom oleju :huh:

Opublikowano
  • Autor

Pokaż zdjęcie jak to wygląda,w opcjach serwisu również mam coś z olejem ale to ile do wymiany.Tutaj bym musiał mieć inny czujnik i zakodować to w iDrive.

Opublikowano

Ja mam taką grafikę tylko że w Business.

234430d1259192816-diy-oil-change-bmw-e90

Opublikowano

To w e60 tego nie ma

Opublikowano
  • Autor

Nie,nie mam tego.Jak pisałem trzeba czujnik odpowiedni i kodować i to nie wiem czy w biznes się da,mam mały ekran w iDrive a professional ma większy.

Opublikowano

Ja mam taką grafikę tylko że w Business.

234430d1259192816-diy-oil-change-bmw-e90

Czyz by bylo dokladane cos u ciebie ,bo w e9x nie bylo takiego wyswietlacza.

tąpniete z LG g3

Opublikowano

Nie nie kolego to tylko przykładowe zdjęcie z google. Mój ma taką grafikę jeśli chodzi o poziom oleju ale na małej navi.

Czy Professional w E60 miały już te opcje ?

Opublikowano

W e91 po lifcie poziom oleju wyświetla się też pomiędzy zegarami z tego co pamiętam.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

W e60 widziałem że ludziska miały już tak w iDrive,można sobie zrobić tylko tak jak napisałem musi być odpowiedni czujnik oraz zakodować lub dodać do wyposażenia.

EDIT:

50f3652ce65697c652e452b1e1f72f15.jpg

645517004cde430cc59096e95eb45f74.jpg

Wymiana oliwy.

cfe464626a39ddfc4592592b26bc978c.jpg

Edytowane przez chudy13101980

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.