Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW e60 520i chudego.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powiedz mi ten sam silnik jest w e39 po lifcie - zgadza sie?

jak ci sie auto sprawuje z tym motorem? spedzam teraz troszku czasu na czytaniu o tym modelu i dużo ludzi skarży sie na ciągłe usterki i kosztowne naprawy...

Opublikowano
  • Autor

Witaj.Auto mam od grudnia więc o jakichś tam awariach nie mogę póki co napisać nic.

Opublikowano

a jakie wrazenia z jazdy, użytkowania??

Opublikowano
  • Autor

Bardzo pozytywne,fajnie się jeździ i w miarę komfortowo.

BTW zakodowałem sobie DRL.

66f2682bfb558a307ea31576bbf3da11.jpg

Wysłane z Nexusa 6

Opublikowano

Zmień ringi ,plus za kodowanie ....

tąpniete z LG F60

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

powiedz mi jak wrażenia względem wyciszenia, komfortu i dynamiki??

masz skrzynie 5 czy 6 biegów? :)

Opublikowano
  • Autor

Wyciszenie spoko,powyżej 3,5 tys RPM coś tam dochodzi do wewnątrz,komfort dobry w końcu jest to seria 5.Dynamika hm,jak pisałem już do przemieszczania się bardzo dobre auto co nie znaczy że to jakiś muł,można przycisnąć i ładnie idzie tylko wiadomo że jest bez suszarki i trzeba wyżej go kręcić.Kultura r6 zadowalająca.Skrzynia 6-cio biegowa.Dynamiki nie odczułem ponieważ wcześniej miałem Leona TDi 150ps i to była rakieta a następnie miałem Volvo v50 2.0D i ta jednostka również była bardzo zrywna.

Wysłane z Nexusa 6

Opublikowano

czyli masa auta skutecznie tłumi dynamike tych 170 koni.... a masz to w lpg czy PB ? juz troszke tym śmigasz więc co możesz o spalaniu możesz powiedziec ?

Opublikowano
  • Autor

No,nie da się ukryć że masa tutaj robi swoje.Moje jest w PB w gaz nie będę się bawił,spalanie 10L lajtowo w koło komina.

Opublikowano

E60 fajne..ale trochę bieda :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Osobiście chciałbym navi Professional i wystarczyło by mi.M pak choć zewnętrzny no i uchwyty na kubki z przodu.

Wysłane z Nexusa 6

Edytowane przez chudy13101980

Opublikowano

Mpak i komforty i E60 kozak.
Wiem jaki jest ból jak się ma navi Business. W sumie można zmienić bez problemu i set do Professional to koło tysiąca..ale jak już szaleć to fajnie tą nowszą z HDD

Opublikowano
  • Autor

Nie będę nic modził bo szkoda kasy a auto będę trzymał rok/dwa max.

Wysłane z Nexusa 6

Opublikowano

Nie będę nic modził bo szkoda kasy

to złe forum wybrałeś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Możliwe,z drugiej strony nie każdy z forum wydaje krocie na modzenie auta.

Wysłane z Nexusa 6

Opublikowano

przecież żartuję ;) wiem, że nie każdy tu modzi ;)

Opublikowano
  • Autor

Przecież ja również.

Na taki mnie było mnie stać i tyle,pewnie że mogłem kupić lepiej wyposażone itp za tą kasę ale nie chciałem jakiegoś zajechanego statku coby mnie do ruiny nie doprowadził.Resztę się przeżyje,nie jest to aż taki golas,większe golizny widziałem z większymi silnikami a jak na 2.2L to ujdzie.

Wysłane z Nexusa 6

Edytowane przez chudy13101980

Opublikowano

bez przesady jakos mega biedny nie jest. ma ksenon, ma skore i pdc. jak by były grzane stołki to w zime super :-)

fakt, ze można kupic lepiej wyposażone ale 50% z nich ocieka szpachla i druciarstwem i po jakims czasie zaczyna gnić, rdzewiec i same kłopoty...

sam wole kupić auto z mniejszym wypasem i silnikiem ale zdrowe, bezwypadkowe i całe w oryginale...

Opublikowano

Akurat grzane stołki to są ,nie wiem kto tam widzi biedę ,wy żeście jeszcze chyba biedy nie widzieli....

tąpniete z LG F60

Opublikowano

na przyszły rok mam w planach takie auto tylko nie wiem jeszcze z jakim motorem ale napewno PB i musi być zdrowe. Ile trzeba za takie auto powiedzmy teraz zapłacic? mozesz pisac na PW :-)

dlatego tak dopytuje o wszystko :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.