Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana głośników wysokotonowych w przednich drzwiach?


wojtassm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś wie jak wymienić głośniki wysokotonowe w przednich drzwiach? Może ktoś dysponuje AESIS-em lub ELSA i miałby jakieś zdjęcia:)

Chodzi o A4 Cabrio.... ale pewnie we wszystkich A4 jest podobnie

Dziękuje i pozdrawiam

Edytowane przez wojtassm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zdjąć cały boczek. jak go zdejmiesz, odpinasz wtyczkę od głośnika. Sam głośniczek siedzi w obudowie na chyba 3 zatrzaskach. Przyda Ci się płaski śrubokręt ;) Nie musisz zdejmować maskownicy głośniczka, możesz wyjąć sam głośniczek chociaż cała maskownica też bardzo szybko i łatwo się wypina (1 albo 2 zatrzaski do podważenia).

Ja tak robiłem w sedanie.

Edytowane przez Ralen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zdjąć cały boczek. jak go zdejmiesz, odpinasz wtyczkę od głośnika. Sam głośniczek siedzi w obudowie na chyba 3 zatrzaskach. Przyda Ci się płaski śrubokręt ;) Nie musisz zdejmować maskownicy głośniczka, możesz wyjąć sam głośniczek chociaż cała maskownica też bardzo szybko i łatwo się wypina (1 albo 2 zatrzaski do podważenia).

Ja tak robiłem w sedanie.

Dzieki za odpowiedzi.... chyba sobie jednak odpuszczę, bo prawdę mówiąc myslałem, ze jest to prostsze niż zdejmowanie całej tapicerki. Nigdy tego nie robiłem, więc bez jakiejś fotki z progamu serwisowego wyjdzie z tego więcej szkód niż pożytku. No chyba że ktoś dysponuje takowymi zdjęciami? Znalazłem niby na "sąsiednim" forum, ale nie idze tego ściągnąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik YT pokaże Ci demontaż tapicerki, oraz zaopatrz się w 2-3 spinki bo się urywaja.. wysokotonowy glosniczek myśle że spokojnie wymienisz biorąc cały boczek do domu otwierając piwko :)

Link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik YT pokaże Ci demontaż tapicerki, oraz zaopatrz się w 2-3 spinki bo się urywaja.. wysokotonowy glosniczek myśle że spokojnie wymienisz biorąc cały boczek do domu otwierając piwko :)

Dzięki za filmik:) Będę próbował... razem z piwkiem;)

Pozdrawiam

Edytowane przez wojtassm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik YT pokaże Ci demontaż tapicerki, oraz zaopatrz się w 2-3 spinki bo się urywaja.. wysokotonowy glosniczek myśle że spokojnie wymienisz biorąc cały boczek do domu otwierając piwko :)

Dzięki za filmik:) Będę próbował... razem z piwkiem;)

Pozdrawiam

Powodzenia ;)

zapomniałem dodać :

Nr spinek

  • AUDI: 8E0868243

c50468.jpg

Edytowane przez kubix9417
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...