Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MMI 3G+ 6.22.4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ciekawi mnie jak robia wizualizacje 3D dla tej navi?

Dzwoń i pytaj bo aukcja dotyczy naprawy czytnika :wink: a reszta to manipulacja slow jak ktos jest zielony

Opublikowano

manipulacja slow
A co to ?
Opublikowano

To nie jest czasem jakas przejsciowka ?

Gdzies czytalem ostatnio ze 2016 do 3G+ to 6.23.1 oraz soft K0900

Opublikowano

manipulacja slow

A co to ?

Moim zdaniem mowia nam: "Hej, sciagnelismy lewe mapy na torrentach, a tobie je wgramy za 1,5 tys"

Opublikowano
  • Autor

To nie jest czasem jakas przejsciowka ?

Raczej nie :wink:

Gdzies czytalem ostatnio ze 2016 do 3G+ to 6.23.1 oraz soft K0900

Tylko nowe samochody mają w saporcie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

2016 wychodzi w I kwartale 2016 roku.Do mojej A4 1340 zl brutto MMI 3G+ HDD

ASO Audi kraków

Edytowane przez Marek.pl

Opublikowano

2016 wychodzi w I kwartale 2016 roku.Do mojej A4 1340 zl brutto MMI 3G+ HDD

ASO Audi kraków

To jeszcze z parę dni po wyjściu poczekać, aż ruskie to opracują po swojemu i już będzie :)

Opublikowano

Do 3G High juz rozpracowali ;)

Opublikowano

Do 3G High juz rozpracowali ;)

do 3G+ to na razie mozna zapomnieć :wink:

Za oceanem za 50 usd można kupić skrypt i aktywować oczywiście nasze EUR wersje ;)

Opublikowano

Nie bede pytał czy ktos ma :wink: i to pewnie jakąs sciema jest ;)

http://allegro.pl/mapa-2016-audi-mmi-3g-a4-a5-a6-a7-a8-q5-nawigacja-i5878705945.html

Ja już mam nową mapę 2016 soft i aktywator, w weekend wgrywam :) Oczywiście nie z allegro :)

Niestety nie do 3G+ tylko do High

Edytowane przez lorekA4

Opublikowano

Cześć. Mam audi a4 b8 rok modelowy 2013 z navi z dyskiem i regulacją w pokrętle. Ponieważ jestem tu nowy proszę o info jak mogę wgrać aktualizację mapy do tego modelu. Navi ma polski syntezator mowy. Całkiem ciekawe, ale przydało by się coś lepszego. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A to nie może tak być , że ktoś kupi oryginalne mapy w serwisie i może wgrać w kilku lub kilkunastu samochodach przy tym samym MMI?

Opublikowano
  • Autor

A to nie może tak być , że ktoś kupi oryginalne mapy w serwisie i może wgrać w kilku lub kilkunastu samochodach przy tym samym MMI?

mapy kupisz bez problemu :hi: tylko problem jest z aktywacja pod VIN auta

Opublikowano

3G PLUS Software K0900 do 6.22.4 . Mapa aktywowana bez kaleczenia jednostki , TMC work's , Trafic Online , Audi Connect , VIN Widoczny

12607235_977831235638654_1485197878_n.jp
image upload no compression

Opublikowano

Przy sofcie K0767 tez da sie aktywowac czy konieczna jest aktualizacja do K0900 ?

Po aktualizacji nie zostaja zadne bledy np. 03175 - niewazny zestaw danych ?

Opublikowano

Wszystko jest usuwane mapa działa tylko z softem 900

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.