Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cały układ wydechowy Audi A4 b5 1.8T


adis18641

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Audi A4 B5 Avant 1.8T 1999 roku i chciałbym zakupić ten wydech cały i pytanie czy ktoś wie jak on brzmi i czy się opłaca go wogólę kupować ?
Wiem że pewnie już jest na forum taki temat ale nie mogę znaleźć :)

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5859145580&ref=last-visited

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam coś takiego od fk automotive , kupiłem używke za 350pln, co do dzwieku to nie ma żadnej różnicy do seri.

co do oferty na allegro to dopytaj sprzedjacego bo po fotkach to wygląda na wersje do v6 , wnioskuje po podwójnej rurze łączącej z rurą kolektorową. w 1.8t ta rura jest pojedyńcza.

na koniec wrócę do ceny bo jak widzisz po cenie jaką dałem chyba warto polować na używkę, mi to zajęło 3miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam coś takiego od fk automotive , kupiłem używke za 350pln, co do dzwieku to nie ma żadnej różnicy do seri.

co do oferty na allegro to dopytaj sprzedjacego bo po fotkach to wygląda na wersje do v6 , wnioskuje po podwójnej rurze łączącej z rurą kolektorową. w 1.8t ta rura jest pojedyńcza.

na koniec wrócę do ceny bo jak widzisz po cenie jaką dałem chyba warto polować na używkę, mi to zajęło 3miesiące.

Dzięki

Myślałem nad jakimś brzmieniem żeby fajnie mruczało ale też żeby nie było głośno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy WALKER robi dobre tłumiki, czy polecacie jakąś inna firmę?


nie ma chętnych w temacie!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...