Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Mody niskobudżetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a te zaróweczki jakie dokladniej?

Pewnie Philips Blue Vision :cool1:

pewnie tak - ogolnie do najtanszych nie nalerza i niektorzy narzekaja, ze szybko koncza swoj zywot. Mielismy takie w szarej audi i swiecilo rewelacyjnie ale jak dlugo to nie wiem, podczas uzytkowania jedna sie spalila... :gwizdanie:

Opublikowano

Ja kiedyś też skusiłem się na Blue Vision i wcale nie świeciły na biało czy niebiesko. Świeciły tak samo jak zwykłe taniochy. Do dziś czuję się oszukany. :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja kiedyś też skusiłem się na Blue Vision i wcale nie świeciły na biało czy niebiesko. Świeciły tak samo jak zwykłe taniochy. Do dziś czuję się oszukany. :polew:

dokładnie to samo miałem... :thumbdown:dla mnie to pic na wodę :kox:
Opublikowano

Ja kiedyś też skusiłem się na Blue Vision i wcale nie świeciły na biało czy niebiesko. Świeciły tak samo jak zwykłe taniochy. Do dziś czuję się oszukany. :polew:

A na pewno oryginał? Na allegro jest masę podrób.

Opublikowano

Nie kupowałem na allegro, kupiłem w sklepie motoryzacyjnym :)

Opublikowano
  • Autor

ja na stacji i było to samo :wink4:

Opublikowano

Ja niskim nakładem finansowym przyciemniłem sobie lampy folią termoplastyczną 4h czasu suszarka a za folię dałem 20 zł na allegro efekt możecie zobaczyć na fotkach mojej a4 kolejny tani mod to malowanie zacisków pozdrawiam

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_moj_p_a_n_c_e_r-t126843.0.html

Opublikowano

A ja wczoraj zakupiłem farbę w sprayu do zacisków i bawiłem się :) czas pracy ok 2h

Opublikowano

a ja se moge kurna zaliczyc do dzisiejszych modow czarna choinke:d lack clasic

Opublikowano

a ja do dzisiejszych modów, mogę zaliczyć nowego stickersa :kox:

Opublikowano

jaki :>

Opublikowano

a ja se moge kurna zaliczyc do dzisiejszych modow czarna choinke:d lack clasic

Też taką kupuję, na zmianę z niebieska "new car" :kox:

Opublikowano

dokladnie Adam :good:

Opublikowano

Shockers :kox:

Opublikowano

poka poka;D jescze takiej nie mam :> :tongue4:

Opublikowano

masz na priva, bo zaraz połowa forum będzie z taką latać :polew:

Opublikowano

nic nie dostalem... ;(

Opublikowano
  • Autor

ja też chcę ja też chcę :kox:

Opublikowano

Można kupić ramki za 22 zł z przesyłką albo wymienić gałkę na poliftową, można też za darmo naprawić opadające nawiewy chociaż nie wiem czy to się zalicza do tuningu :decayed: Ewentualnie jak ktoś ma stary tunel to też można dokupić uchwyty na kubki albo za 160 zł kupić podłokietnik uniwersalny i dorezać :> Wymienić mieszek na perforowany : http://allegro.pl/item936651468_perforowana_skora_audi_a4_b5_b6_b7_certyfikat.html. Kupić nowe dywaniki ori! :>

Opublikowano

kupić podłokietnik uniwersalny i dorezać :>

to raczej na plus w modzeniu sie nie zaliczy :gwizdanie:

Wymienić oświetlenie wnetrza na LEDOWE kompletne :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.