Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbo do 1.9 tdi BKE A4 b7


MaSSowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moje turbo juz pomału szfankuje zaczyna sie przeładowywać czyli pewnie za niedlugo bedzie do wymiany.

Także mam takie pytanie jakie najlepiej turbo dac ??? Audi A4 B7 1.9 tdi silnik BKE

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tez bke ale w b6.

mialem tak jak ty, to bylo koncem 2012, jechalismy do polski i po 10km naraz nie ma mocy, max 120kmh.

tak ze odrazu do warsztatu. diagnoza turbo przeladowywuje.

nic nie zrobili, wiec pojechaliusmy dalej (1000km autostrady) i dalem mu troche po garach.

od tego czasu stalo to sie moze jeszcze 3-4 razy w odstepach paru miesiecy. ostatni raz to chyba 2014.

Turbo dalej chodzi, mam od lata 2015 virusa i przed tuningiem koles powedzial po jezdzie testowej ze turbo lekko przeladowywuje ale nie wchodzi w notlauf.

tak ze z wymiana Turbo to nie tak szybko.

ile masz km? ja teraz 220tkm, i robie jakies 20tkm rocznie.

Edytowane przez januszm41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Toba tak samo zrobilem przegonilem go na niskich biegach i juz nie przeladowuje ale chcialem sie dowiedziec na przyszlosc jakie moglbym turbo wsadzic :)

Mam podobnie 230tka mi stuknela

Edytowane przez MaSSowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p&p zaden inny raczej nie podejdzie, zreszta po co? zakladasz originalny ewentuealnie virus i szafa gra :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj turbo z AWX.

Wtedy bez dodatkowych modyfikacji mechanicznych możesz osiągnąć 165-170km i 350-370Nm

p&p zaden inny raczej nie podejdzie, zreszta po co? zakladasz originalny ewentuealnie virus i szafa gra :decayed:

Po samym programie osiągniesz około 140km i 320Nm a jak zmienisz turbo to jest szansa na zrobienie 170km i 360Nm.

Więc myślę że warto zmienić turbo na wydajniejsze tym bardziej że koszt jest praktycznie taki sam co seryjnego

Edytowane przez Jarol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz blisko do Mielca do Bogdana ,ja ostatnio kupiłem u niego .Gość jest spoko i coś nawet może doradzić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...