Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Problem z przepływką


vikis4

Rekomendowane odpowiedzi

W lutym br. Zakupiłem przepływke w serwisie audi w Hamburgu (koszt ok. 86 eur. Bez zdawania starej) -wszystko ok ładnie piękne,ale już w sierpniu padła! Pojechałem do ASO na diagnozę i była jednoznaczna przepływka dawała 400 z hakiem czyli połowe tego co powinna! ASO odmówiło wymiany w ramach gwarancji ponieważ na f.zakupu nie było pozyji wymiany przy zakupie! Jedynie za podpiecie nic nie skasowali! (po num. części okazało się,że była po regen.) Zrobiłem wydruk i udałem sie przy okazji do Ham. Tam wymienili bez najmniejszych problemów!

Nową założyłem 2,5 tyg. temu i znowu zaczyna dziać się to samo! Tydzień temu na vag-u miała 748! I mam wrażenie,że cały czas spada! Czy może z moim autkiem jest coś nie tak!? Czy to może lipne przepływki!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mozebyc nie tak?

przeplywka mierzy to co zassysa turbina, i silnik nie ma na to wplywu. jezeli jest wadliwa to pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to juz nie do audi tylko do boscha pretensje :cool1:

nauka taka. czesci kupujemy tam gdzie realizujemy gwarancje. po to wlasnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vikis,a jakie miales objawy?spadek mocy?bo ja nie vagowalem jeszcze autka,ale jezdzi jakby mial 120-130 koni(prawie rowno z vectra 1.9 120 koni):(.Spalanie mam dobre(7,5-8 miasto,6,5 trasa),odpala na dotyk,nie kopci ,kultura pracy wysoka....

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak piszesz! Spadek mocy, spalanie ok,nie kopci-odpala super!

Ale po przekroczeniu 2500 obr. Dostaje muła tak,jak by turbina przestawała pracować!!!

Jak przepływka była ok,to szedł jak rakieta już od 1700 obr. do ponad 4000! A teraz jedzie bo jedzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...