Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pokrowce miarowe audi a4 b6


gravit777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Mój kolega zastanawia nad zakupem tych pokrowców : http://www.pokrowce.com/audi-a4-b5-kombi/1087-audi-a4-b6-sedan-kombi.html , co sadzicie o tym ogłoszeniu lub może polecacie jakieś inne, albo nie warto sobie zawracać tym głowy?. Motywuje to tym ze aktualne fotele ma zabrudzone i nadają się do prania, a tak może mieć za niewielka cenę pokrowce, właściciel posiada tez psy które czasami wozi i strasznie brudzą fotele,

Dziękuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro fotele nadają się do prania to trzeba je wyprać a nie nakładać na nie pokrowce.

Jeżeli wozi psa w samochodzie to może kłaść koc albo jakąś matę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrowców nie da się idealnie naciągnąć i zawsze będzie widać ze to pokrowiec.. Ja za pranie tapicerki dałem 200zl wiec nie wiem co jest tańsze. Warto też poszukać na forach bo najpewniej są jakieś specjalne koce bądź pokrowiec do przewożenia pupila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto mieć czyste fotele na pewno :) ale niech się też nie przejmuje, gadaniem że pokrowce są takie złe. Sam tego nie mam, ale bardzo podobne ma ojciec w Volvo - co do dopasowania to jest zaskakująco dobrze. Co prawda namęczył się z założeniem tego ponoć, ale efekt jest ciekawy - widać, że to pokrowce, ale wnętrze wygląda lepiej niż nowe :) Jedno co, to ostrożnie dobrałbym materiał - ekoskóra/derma dość szybko się ściera, z resztą guma nie jest ani komfortowa, ani wytrzymała (pies pazurami rozprawi się z nią w kilka dni :) ), jeśli już to zwykłe materiałowe i wtedy do ściągania na łatwe pranie. Co do mat - sam woziłem kiedyś Labradora w czymś takim i faktycznie - tylny fotel był chroniony, tylko wywiewało resztę na całe auto :)

Edytowane przez namaseo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprac tapicerke kupic mate dla psa na fotel, jest tego bogaty wybor do tego pasy bezpieczenstwa dla psow, nie beda szalaly po aucie i w razie (odpukac) kolizji nie wyleca jak pocisk przez szybe.

Zakladanie pokrowcow na ufajdane fotele to tak jakby sie nie myc tylko zmieniac bielizne.

Nie polecam takich pokrowcow, kiedys kupilem takie za 250zl do Passata B5 - porazka, idealnie lezalo to na pewno nie bedzie, jakosc materialu tez slaba.

Wyprac to co ma, regularnie odkurzac auto, psu wytrzec lapy zanim wsiadzie i po problemie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...