Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drgania


konikmkw

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. :) Chodzi o moje Audi a4 b7 2.0 2006 rok automat. Przy małych obrotach i malej prędkości mam drgania a jak jadę już po wyżej setki to nie ma drgań. Poduszkę pod silnikiem wymieniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnie opisz w jakim zakresie prędkości... zależy od prędkości czy od obrotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wyższej prędkosci obroty silnika rosną wiec i drgań nie ma , myśle ze przy obrotach rzędzu 1400-1600 jakie ma multi to niewielkie drgania są dopuszczalne zalezy jak mocna sa u ciebie opisz to jakos abyśmy to mogli zrozumieć (mrowienie, plastiki skrzypią ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do tematu.

Mam podobny problem z wibracjami co kolega wyżej, mianowicie u mnie drgania występują różnie od zakresu obrotu i drgania odczuwalne są na kierownicy i pedale przyspieszenia. Dodam że raz drgania są przy pewnych obrotach a po chwili tych drgań nie ma w tym zakresie obrotów. W czym może być problem? Skrzynia? Poloski ,przeguby wewnętrzne, poduszki???

Mam taki sam problem z wibracjami co kolega wyżej, mianowicie u mnie drgania występują różnie od zakresu obrotu i drgania odczuwalne są na kierownicy i pedale przyspieszenia. Dodam że raz drgania są przy pewnych obrotach a po chwili tych drgań nie ma w tym zakresie obrotów. W czym może być problem? Skrzynia? Poloski ,przeguby wewnętrzne, poduszki???

Czy ktoś mógłby doradzić co sprawdzić w takiej sytuacji? Jest to samochód audi a4b6 1.8t multitronic, skrzynia nie szarpie więc myślę że chyba problem nie leży po stronie skrzynki. Zauważyłem że podczas większego obciążania samochodu czyli przez większą ilość pasażerów drgania/Wibracje są większe. Opony jak i felgi są ok. Proszę o pomoc Edytowane przez Dominik93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...