Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bardzo dużo A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może ktoś zauważył że w przeciągu roku ilość A4 na naszych drogach zwiększyła się kilkakrotnie. Ciekawe zjawisko, czyżby włąsnie teraz większość polaków stać na 10-letnie audi?

Czy po porstu na zachodzie pozbywają się tych samochodów?

Opublikowano

jest moda na Audi :wink4:

Opublikowano

jest moda na Audi :wink4:

Dokładnie :wink4:

Nawet wczoraj podczas gadki w szkole..tematy ople, VW ..koleś pociskający Hondą..." i tak Audi jest najlepsze " :good: :good:

To raczej moda na odrobine luksusu :)

Opublikowano

A4 jest chyba na 4 miejscu w liście najchętniej kupowanych aut używanych w Polsce.

Opublikowano

ganiamy po forum i chwalimy swoje. Reklama...

Opublikowano

No nie do końca.Poprostu wszedł model B8 i ceny starszych modeli spadły.

Opublikowano

A4 są po prostu ładne, mają ponadczasową sylwetkę, a że są coraz tańsze to coraz więcej ich jeździ. Proste. :)

Opublikowano

a od kiedy masz audi?

bo generalnie jest tak ze zawsze nam sie wydaje ze duzo jest aut ktore mamy lub sie interesujemy bo po prostu zwracamy na nie uwage...

Opublikowano

No nie do końca.Poprostu wszedł model B8 i ceny starszych modeli spadły.

Dokladnie. Ludzie jezdzili B3 i B4 teraz chca nowsze audi.

Nic w tym niezwyklego.. :rolleyes:

Opublikowano

a od kiedy masz audi?

bo generalnie jest tak ze zawsze nam sie wydaje ze duzo jest aut ktore mamy lub sie interesujemy bo po prostu zwracamy na nie uwage...

I to jest to. :good:

Opublikowano

wszyscy mamy rację :decayed: ... z jednej strony jesli jeździmy audi to zauważamy na drodze tylko audi... przesiedlibysmy się na poloneza :slina: to tez na drodze zauważalibyśmy same polonezy :gwizdanie:.... i oczywiscie spadek cen poprzednich modeli poprzez wprowadzenie na rynek nowego ,przyczynił sie do zwiększonej ilosci a4 na polskich drogach

Opublikowano

To wszystko prawda.Za 4-5 latek będzie wysyp B6 za następne 5 B7 itd. :good:

Opublikowano

fakt faktem Panowie Audi przybywa na drogach ,ale tez jest tak ze jak jezdzisz to widzisz wszedzie swoje.

Zeby tyko nie bylo jak z VW, gdzie wszedzie go pelno. Wole zeby AUDI nie bylo az tak bardzo popularnym i pospolitym samochodem, bo bede musial sie przesiasc na DACIE :polew:

Opublikowano

No nie do końca.Poprostu wszedł model B8 i ceny starszych modeli spadły.

Dokladnie. Ludzie jezdzili B3 i B4 teraz chca nowsze audi.

Nic w tym niezwyklego.. :rolleyes:

No ..Chłopy na giełdach do tej pory płacą jeszcze 8-12 tysięcy za B4 w dieslu ..i nie chce słyszeć o innym :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.