Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z szybami


leszek1973

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje pomocy przy moim A4 2003 r 2.0 ALT, kupiłem Angola w celu przełożenia, ale to za jakiś czas, teraz troche muszę ogarnąć a mianowicie ktoś grzebał i zdemontował silniczek podnoszenia szyb z PP drzwi , czyli od kierowcy po prawej stronie i teraz mam problem z doborem po numerze, podkładałem inny z Angola i szyby nie pracowały , trzeba adoptować? czy coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napięcie dochodzi do modułu, dodam że żadne szyby nie chodzą tył, przód i lusterka też nie reagują,

moduł komfortu wizualnie jak nówka, żadnej wody

Edytowane przez leszek1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpieczniki sprawdzone, wlasnie podmienialem silniczek szyby z modulem i modol komfortu i dalej nic, na wtyce wchodzacej do silniczka są napięcia , a nic dalej nie chodzi , nawet tył

Vaga niemam, jak się zczytuje bledy z licznika?

Edytowane przez leszek1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Vaga to szukanie igły.

Jak podmieniłeś MK to na pewno go nie kodowałeś więc nie będzie działał prawidłowo...

Więc potrzebujesz VAGa VAGa albo VAGaa

ewentualnie VCDS :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś podejrzewam kable przełamane, ma ktoś może schemat? czy czerwono szary i czerwono żółty w wiązce od kabiny do drzwi powinny miec przejście ? pin 2 i3 przy wtyce przychodzącej do silniczka, na obydwu jest 12V i przejscie miedzy nimi , lusterka już uruchomiłem przełamane kable, a z Vagiem to ciężej tak na predkosci


Jednak kabelki w drzwiach, ale chodzi tylko prawa strona, lewa może nie pracować też przez kabelki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde mogą nie działać przez przerwane przewody.

Szczególnie jak ktoś wachlował nimi na dużym mrozie kiedy są twarde mogą się pourywać to bolączka tego modelu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko już działa panowie, dobrze, ze to były tylko kabelki, pożyczone moduly do oddania i po sprawie

ale kabel do vaga to musze odnaleźć bo kiedys miałem, uzywalem do Alfy 145

Edytowane przez leszek1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...