Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to pisze, że ALO świadomie i złośliwie zjechał do wewnętrznej zajezdżając dorgę i przebijajac opone PET.

Następny zakręt był w prawo i mógł śmiało trzymać się swojej linii.

Piszesz od rzeczy :cool1:

To się nazywa walka na torze - nie ma sentymentów, tory są trudne do wyprzedzania i podejmuje się ryzyko, a w tym przypadku się opłaciło. Podobne ryzyko podjął Kubica rok temu w Australii, chociaż tam różnica prędkości była większa. Trzeba mieć jaja i te akurat ma kilku kierowców w stawce.

Wg mnie Hamilton ma największe :gwizdanie:

Opublikowano

... Wg mnie Hamilton ma największe :gwizdanie:

najbardziej puste, tak jak i łeb :gwizdanie:

Opublikowano

... Wg mnie Hamilton ma największe :gwizdanie:

najbardziej puste, tak jak i łeb :gwizdanie:

ja słyszałem, że Ham ma cipkę...

Opublikowano

... Wg mnie Hamilton ma największe :gwizdanie:

najbardziej puste, tak jak i łeb :gwizdanie:

ja słyszałem, że Ham ma cipkę...

ale i tak pustą

Opublikowano
  • Autor

:!:

Opublikowano

To się nazywa walka na torze -

co ma wspólnego walka na torze z zajechaniem drogi to nie wiem.

ALO nie mósiał robić nic oprócz wjechania w prawy zakręt, był po wewnętrznej i o pół bolidu przed PET więc po co wcześniej zjechał na lewą część toru????? Tylko po to zeby zajechać drogę kierowcy Renault'a. Obejrzyj film.

to pisze, że ALO świadomie i złośliwie zjechał do wewnętrznej zajezdżając dorgę i przebijajac opone PET.

Następny zakręt był w prawo i mógł śmiało trzymać się swojej linii.

Piszesz od rzeczy :cool1:

To się nazywa walka na torze - nie ma sentymentów, tory są trudne do wyprzedzania i podejmuje się ryzyko, a w tym przypadku się opłaciło. Podobne ryzyko podjął Kubica rok temu w Australii.

porównując oba te manewry sam piszesz od rzeczy

Opublikowano
  • Autor

http://www.tvn24.pl/-1,1660179,0,1,kubica-najlepszym-kierowca,wiadomosc.html[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 21:29_________________________________________________Piątek 11.06.2010

16.00 Trening 1 Polsat Sport Extra

20.00 Trening 2 Polsat Sport Extra

Sobota 12.06.2010

16.00 Trening 3 Polsat Sport Extra

19.00 Kwalifikacje Polsat

Niedziela 13.06.2010

18.00 Wyścig Polsat

Opublikowano

http://www.f1.pl/Artykul.82+M55344af6f97.0.html

Przyjemnie się czyta takie artykuły... :gwizdanie:

:oklaski: dle Roberta :good:

Opublikowano
Opublikowano

Rob ma za sobą udany trening.

Może znowu będzie podium? :cool1:

Opublikowano

Rob ma za sobą udany trening.

Może znowu będzie podium? :cool1:

było by miło, tylko martwią mnie te problemy z niedogrzaniem opon, chyba, że to taka taktyczna ściema

pany oglądacie kwalifikacje??? :kox: :kox: :kox: :kox:

:disgust: :disgust:

Opublikowano

Oglądacie... :wink4:

I trzeba przyznać, że Hamilton pokazał klasę. Perfekcyjnie wykorzystał prawie pusty zbiornik.

Brawa także dla Force India. A Kubica? Jechał po dobry czas i coś się stało, czy co? :mysli:

Jakkolwiek, zanosi się na ciekawy wyścig... :naughty:

Opublikowano

Podobno,to była taktyka, wystartuje na twardych oponach.

Opublikowano

Podobno,to była taktyka, wystartuje na twardych oponach.

dokładnie tak :) inni beda zmieniac opony a Robcio zrobi na nich od razu pół wyścigu :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.